Штора с кисточкой• 02 июня в 15:03

Смотрела отрывок из фильма. Про измены

В кооментариях, находите не старых, а молодых и перспективных и растите вместе
Почему мне на ум падет то что этот молодой и перспективный к твоим 45-50 снова найдет себе 20-25 летнюю? Особенно это проверяется деньгами и успехом
Почему лезут такие мысли в голову?

https://youtube.com/shorts/k6gZ_9CSHEU?si=1B464PMb...
успокойте_Меня• 02 июня в 15:05
...бо думаєш, шо на його місці вчинила б саме так?
Kittaa• 02 июня в 15:07
Кого растите)? Чоловіка?
Ви шо йому мамка?))))
автор Штора с кисточкой • 02 июня в 15:08
Ответ дляКросівки оригінал
Кого растите)? Чоловіка?
Ви шо йому мамка?))))
Расти вместе финансово и профессионально
автор Штора с кисточкой • 02 июня в 15:10
Ответ дляуспокойте_Меня
Нет
Именно из страха мысли что мужчинам нравятся всегда молодые и если они могут это себе позволить, они позволят
Завжди мало• 02 июня в 15:12
Ответ дляШтора с кисточкой
Нет
Бо так і є. Звичайний життєвий досвід.
Україна понад усе!• 02 июня в 15:14
Ответ дляШтора с кисточкой
Двічі так робила з 2 різними чоловіками: перший від касира до адміна (комп системи) купного столичного банку, другий -від охоронця до директора міжнародної фірми з охоронних систем. Двічі загул і коханки як тільки досягав певного статусу. Хвиля їх ’вдячності’ мене ледве з ніг не зшибла. Висновки зроблено...
сама працюю з 19 років, 2 ВО, своя квартира, машина, декрет лише 1 рік була.
успокойте_Меня• 02 июня в 15:15
Ответ дляУкраїна понад усе!
Якщо об´єднує купа всього спільного і цікавого для вас обох, то такого не відбувається.
палка-копалка• 02 июня в 15:22
Ответ дляУкраїна понад усе!
Типічні паразити.
Україна понад усе!• 02 июня в 15:22
Ответ дляуспокойте_Меня
Ми ж про ’рости з нуля’... а не про спільні інтереси...
Я легко підхоплюю інтереси партнера, бо я люблю пробувати і дізнаватися нове. Рибалка? Чудово! Футбол! Без проблем! Комп´ютери - можу зібрати комп з нуля, це цікаво.
Але проблема в тому, що чоловікам подобається коли ними пишаються, обожнюю. розказують які вони незамінні і розумні. Ну от це не вміла робити, хотіла партнерство, а не підлабузництво... А з молоденькою дівчинкою це значно легше, бо в неї власні здобутки скромні, тому звісно їй буде ’вау який ти розумний’...Ну власне я це усвідомила, стратегію поміняла. таки працює. Але роки упущенні на розуміння того...
успокойте_Меня• 02 июня в 15:29
Ответ дляУкраїна понад усе!
В цьому й сенс, треба знаходити баланс, вибудовувати партнерство, але за якого в людини все одно весь час є відчуття що цінують і його, і його прогрес, і здобутки - безумовно, в обидва боки - і у ході спільного зростання доповнюєте одне одного, компенсуєте слабкі сторони одне одного, утворюєте тандем, у якому обидва партнери знають що саме як складова цього дуету має найвищу цінність.
Щедрик• 02 июня в 15:34
За свої 24 роки подружнього життя я прийшла до висновку
Жінка в будь яких відносинах має обирати себе
Жінка має бути фінансово незалежною
Прожити до старості і померти в 1 день виявляється не круто.
А ще вміти жити одною це крутий навик!
Україна понад усе!• 02 июня в 15:41
Ответ дляуспокойте_Меня
Так ви ж писали ’ об´єднує купа всього спільного і цікавого для вас обох, ’ а коли я сказала що зі спільним і цікавим проблем не було, то ви пишете в тому й сенс... Ні не в тому!
Як раз можна і не мати прям багато спільного і цікавого - кожен може займатися своєю справою і хоббі. Мова про те що чоловікам вкрай потрібно аби ними пишалися... Ось того я не розуміла. Бо думала - якщо я надійна вірна партнерка, вмію мотивувати, радити, сама по собі освічена, розумна, сексуальна, на шиї не сиджу, то мене будуть цінувати і любити... але ні... потрібно інше.
КОли я поміняла стратегію і стала казати ’ой ти шкарпетки в пралку кинув - ваааай такий молодца’ то процес різко змінився в позитивний для мене бік... Мені то не подобається, але що поробиш... граю роль ’хвалилки’
приклад умовно-перебльшений, а суть зроузміла
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 июня в 15:43
у вас к этому времени должно быть все его имущество переписано на вас
Україна понад усе!• 02 июня в 15:44
Ответ дляЩедрик
Жінка має бути фінансово незалежною
А ще вміти жити одною це крутий навик!
Я так вміла починаючи з 19 років. Я здатна зробити будь що, що може звичайний чоловік в побутових справах+ забезпечувати себе. Ніякого щастя то не принесло. Жити самою чи не самою нема сенсу порівнювати, бо кожен стан маж свої +/-. Вмію і так і так. Знову таки ні на що не впливає.
Україна понад усе!• 02 июня в 15:45
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Перебільшуєте кількість майна котре можна переписати. А гроші котрі десь в нього приховані ніяк не перепишеш.
успокойте_Меня• 02 июня в 15:52
Ответ дляУкраїна понад усе!
Я просто описую утопічний варіант, коли все ж має місце бути конгеніальність і дві складові одного цілого потужніші аніж їх сума самих по собі - ну і коли приводи для того аби пишатись одне одним можна не вигадувати, а реально спостерігати щодня.
автор Штора с кисточкой • 02 июня в 16:01
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Майно у шлюбі ділиться навпіл
Тепличная• 02 июня в 16:38
Ответ дляШтора с кисточкой
Нет
Так вырастите профессионально, чтобы в 40-45 нанять себе пылкого юношу 25 лет.
автор Штора с кисточкой • 02 июня в 16:41
Ответ дляТепличная
Не хочу
Для меня важна любовь и близость
сою не люблю• 02 июня в 17:12
а что за фильм?
автор Штора с кисточкой • 02 июня в 17:46
Ответ длясою не люблю
а что за фильм?
Пишут в комментариях арбатские тайны
Но это русский и про срср