бЭйбА• Изменено 03 июня в 15:28
З початку війни були на Прикарпатті, винаймали будинок. Сусіди здивували
Привіт усім. Хочу просто поділитися ситуацією, може, хтось пояснить, бо ми досі в шоці.
Після початку війни переїхали з дітьми з Києва на Прикарпаття, винаймали будинок у селі. Сусіди — місцеві, ніби нормальні, доброзичливі.
Але якось у них переповнився септик у будинку. І замість того, щоб викликати машину для відкачки, вони відкрили люк і злили вміст просто на город.
Так, СЕПТИК. Не просто туалетна яма — а з усім, що тече з ванни, пральної машинки, унітазу, раковини...
А потім туди ж — посадили картоплю.
Це взагалі практикується? Там же побутова хімія, антибактеріальні засоби, відбілювачі...
А потім туди ж — посадили картоплю.
Оце фіфа• 03 июня в 15:30
А на какой высоте над уровнем моря располагался септик, что они его слили на огород?
Света С Приветом• 03 июня в 15:31
Ответ дляОце фіфа
Они бросили туда насос
Не прохожу мимо• 03 июня в 15:32
Ответ дляОце фіфа
Насосом выкачали
Оце фіфа• 03 июня в 15:32
Ответ дляСвета С Приветом
Они бросили туда насос
О, я не хотела бы увидеть этот фонтан 🙈
Света С Приветом• 03 июня в 15:32
Ответ дляLonda___
А чого ви самі не задали це питання їм?
Будь-яке питання можна оформити ввічливо і адекватно .
І не надумувати потім зайвого
Сусіди! Ви що картоплю у гівно саджати будете?
бЭйбА
• 03 июня в 15:33
Ответ дляБулькаю
Вы может не въехали что они там сливали?
Воняло дерьмом. Наши хозяева тоже удивлялись
Света С Приветом• 03 июня в 15:33
Ответ дляОце фіфа
О, я не хотела бы увидеть этот фонтан 🙈
Що не зробиш, щоб потішити понаєхавшу інтелігенцію
Колупалочка• 03 июня в 15:33
У нормальних людей це розділено. Посудомийний сток взагалі не має попадати на город.., це ж майбутнє онко.
бЭйбА
• 03 июня в 15:35
Ответ дляКолупалочка
А, може то просто фекалії були, але якась піна там також була
Не прохожу мимо• 03 июня в 15:37
Какие то недогадливые соседи у вас.Могли бы вырыть ещё одну яму и туда перекачать эти канализационные стоки
Божа кульбабка• 03 июня в 15:38
Автор, це нормальна практика в Україні
Он, люди їздять на морько, йодом дихати
Жителі 16-ї станції Великого Фонтану в Одесі б´ють на сполох — просто в море зливаються каналізаційні стоки. Люди скаржаться, що влітку доводиться плавати серед нечистот, а біля місця зливу постійно збираються чайки. Попри численні звернення до різних інстанцій, за три роки проблему так і не вирішили.
Он, люди їздять на морько, йодом дихати
бЭйбА
• 03 июня в 15:38
Ми ще зібралися шашлик робити, коли вони таке наробили. Слава Богу, вітер був в іншу сторону
Бойцовская• 03 июня в 15:39
Ответ длябЭйбА
да советчица уже не та
Колупалочка• 03 июня в 15:39
Ответ длябЭйбА
У знайомих, у сусідів також не розділена каналізація , так вічно у них там на городі біля хата аяр, який винести складно, особливо коли жарко, запах затхлої хімії, вибачте не гімна, а хімії, аж очі ріже і так 30 років. Сидять і нюхають своє гівно.а можна було всього лиш прикрити каналізацію, але їм так подобається. А всім іншим начхати. Там де вони живуть, ніхто ні на кого не жаліється.
бЭйбА
• 03 июня в 15:40
Ответ дляБожа кульбабка
Автор, це нормальна практика в Україні
Он, люди їздять на морько, йодом дихати
Нещодавно бачила відео, в Індії так само купаються
Колупалочка• 03 июня в 15:40
Ответ длябЭйбА
Божа кульбабка• 03 июня в 15:40
Ответ длябЭйбА
І в Києві в Дніпро шурує.
А ви хвилюйтеся
Бабулька• 03 июня в 15:42
Ответ дляКолупалочка
Тобто те, що Ви оцим ’майбутнім онко’ миєте посуд, Вас не бентежить?
Логіка де?
Колупалочка• 03 июня в 15:43
Ответ дляБабулька
Логіка де?
Мити - не їсти.
Божа кульбабка• 03 июня в 15:44
Ответ дляКолупалочка
Мити - не їсти.
А ви думаєте засіб змивається повністю?
Колупалочка• 03 июня в 15:49
Ответ дляБабулька
А Ви землю зібралися їсти?
Людино добра, я не знаю чоловік ви чи жінка, але чи не думаєте ви логічно ж якщо вилити з посудини хімію на землю, то далі землі не втече, вода втече, а хімія залишиться, земля стане фільтром для води і якщо ви посадите картоплю, то вона у вас може вирости Велика до неба, але дурна як не треба. Якщо ви її будете систематично споживати, то ваше тіло вам дякую не скаже.. мабуть ви жінка🤣🤣🤣