бЭйбА• Изменено 03 июня 2025
З початку війни були на Прикарпатті, винаймали будинок. Сусіди здивували
Привіт усім. Хочу просто поділитися ситуацією, може, хтось пояснить, бо ми досі в шоці.
Після початку війни переїхали з дітьми з Києва на Прикарпаття, винаймали будинок у селі. Сусіди — місцеві, ніби нормальні, доброзичливі.
Але якось у них переповнився септик у будинку. І замість того, щоб викликати машину для відкачки, вони відкрили люк і злили вміст просто на город.
Так, СЕПТИК. Не просто туалетна яма — а з усім, що тече з ванни, пральної машинки, унітазу, раковини...
А потім туди ж — посадили картоплю.
Це взагалі практикується? Там же побутова хімія, антибактеріальні засоби, відбілювачі...
А потім туди ж — посадили картоплю.
Бабулька• 03 июня 2025
Ответ дляКолупалочка
Людино добра, я не знаю чоловік ви чи жінка, але чи не думаєте ви логічно ж якщо вилити з посудини хімію на землю, то далі землі не втече, вода втече, а хімія залишиться, земля стане фільтром для води і якщо ви посадите картоплю, то вона у вас може вирости Велика до неба, але дурна як не треба. Якщо ви її будете систематично споживати, то ваше тіло вам дякую не скаже.. мабуть ви жінка🤣🤣🤣
Тобто мити посуд хімією і потім їсти з нього - норма, а виливати на город - не норм?
’вода втече, а хімія залишиться’ Ну так те ж саме з Вашим посудом відбувається)
Соображалочка• 03 июня 2025
Можна запитання ? За який рахунок жили на Прикарпатті? У вас віддалена робота?
Невловимий Джо• 03 июня 2025
Ответ длябЭйбА
Ми ще зібралися шашлик робити, коли вони таке наробили. Слава Богу, вітер був в іншу сторону
Вам особисто порада, не гадьте там, де живете
Весела бджілка• 03 июня 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Що не зробиш, щоб потішити понаєхавшу інтелігенцію
Весела бджілка• 03 июня 2025
Ответ длябЭйбА
А, може то просто фекалії були, але якась піна там також була
треба було на язик спробувати
Колупалочка• 03 июня 2025
Ответ дляБабулька
Мийте золою!)
бЭйбА
• 03 июня 2025
Ответ дляСоображалочка
Не зрозуміло, яке це має відношення.
бЭйбА
• 03 июня 2025
Ответ дляНевловимий Джо
В смислі? Я не безкоштовно жила
Невловимий Джо• 03 июня 2025
Ответ длябЭйбА
В смислі? Я не безкоштовно жила
а до чого тут це? Бачу, ви взагалі не розумієте суть
бЭйбА
• 03 июня 2025
Ответ дляНевловимий Джо
А чому б і ні!
Невловимий Джо• 03 июня 2025
Ответ длябЭйбА
А чому б і ні!
з вами бесіду вести не доцільно. Вибачте, що грубо, але ви ще й до того ту...па
бЭйбА
• 03 июня 2025
Ответ дляНевловимий Джо
Коли немає аргументів, переїходять на особистості... Кто обзывается - тот сам так называется
Соображалочка• 03 июня 2025
Ответ длябЭйбА
Не зрозуміло, яке це має відношення.
Ми просто хочемо виїхати, а роботи там немає. Тому і питаю, цікаво за який рахунок люди інші живуть
бЭйбА
• 03 июня 2025
Ответ дляСоображалочка
Да ну, яка там робота. Всі місцеві весь час у Польщі на заробітках.
Соображалочка• 03 июня 2025
Ответ длябЭйбА
А ви?
Невловимий Джо• 03 июня 2025
Ответ дляСоображалочка
Не хочете допомагати, ну і не треба
та це туалетна тролиха, не звертайте увагу
Прикуси Язика• 03 июня 2025
Ответ дляКолупалочка
У нормальних людей це розділено. Посудомийний сток взагалі не має попадати на город.., це ж майбутнє онко.
А як воно розділено? Одна ж яма на септик робиться? Треба робити щоб розділити одну на туалет іншу на кухню чи як?
Прикуси Язика• 03 июня 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Автор, це нормальна практика в Україні
Он, люди їздять на морько, йодом дихати
Жителі 16-ї станції Великого Фонтану в Одесі б´ють на сполох — просто в море зливаються каналізаційні стоки. Люди скаржаться, що влітку доводиться плавати серед нечистот, а біля місця зливу постійно збираються чайки. Попри численні звернення до різних інстанцій, за три роки проблему так і не вирішили.
Он, люди їздять на морько, йодом дихати
Тим літом були ,гівна не бачили.
Божа кульбабка• 03 июня 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Тим літом були ,гівна не бачили.
Це не означає, що його немає
Все гівно шурує в море
Я натуралка• 03 июня 2025
О, это ж тема их темы про сверкуху, что возит молоко невестке, а та носа воротит, потому что оно не пастеризованное )))
там кто-то о подобном писал в комментах
во как тролли мощно работают
там кто-то о подобном писал в комментах
во как тролли мощно работают
Про септик такого размера не подскажу, но возможно, они используют спец химию? Мы когда брали в аренду караван, в магазине покупали спец химию, которую нужно заливать в септик. Так была такая, которую потом только канализацию сливать, а была такая( в раза 3 дороже), которую потом можно с фекалиями под куст в лесу, и это будет экологично. Там какие-то бактерии работали, а в первом варианте просто махровая химия. Может и у этих так?
Соседушка• 06 июня 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Какие то недогадливые соседи у вас.Могли бы вырыть ещё одну яму и туда перекачать эти канализационные стоки
Хоч дві,хоч три ями.
Якщо сезон дощів-всі заповнені за рахунок піднімання рівня грунтової води.
Соседушка• 06 июня 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Автор, це нормальна практика в Україні
Он, люди їздять на морько, йодом дихати
В Криму таке було і є постійно