Слава Українi• 03 июня 2025

Чи може Сірі самовільно включитися?

Як це сталося під час контрольної у одного учня?
Каже, таке буває.
Бреше?
Що саме було в аудіо, не розчула.
Повелитель бітка• 03 июня 2025
даже пейджеры с телефонами взрываются....
мегамоСГ• 03 июня 2025
конечно может, у коллег постоянно включается сама по себе и начинает комментировать разговор)
Марфа Українівна• 03 июня 2025
Отчасти да, при определённом стечении обстоятельств.
Диверсификация• 03 июня 2025
У мене деякі учні на онлайн уроках підозріло повністю повторюють мої питання, а потім відповідають не тими формулюваннями, що ми вчили :))) голосовий пошук гугл працює
автор Слава Українi • 03 июня 2025
Ответ длямегамоСГ
Вона не торкається телефону при цьому?
автор Слава Українi • 03 июня 2025
Ответ дляДиверсификация
Ото ж бо
мегамоСГ• 03 июня 2025
Ответ дляСлава Українi
Вона не торкається телефону при цьому?
в кармане обычно он лежит
Танцепесенная• 03 июня 2025
Ви вчитель чи мама? Включитись то може, але якщо учень не знає, то і не напише
автор Слава Українi • 03 июня 2025
Ответ дляТанцепесенная
Вчитель
Танцепесенная• 03 июня 2025
Ответ дляСлава Українi
Вчитель
Якщо не айфон, то могло бути. Лазив в телефоні й щось наклацав. Але явно на 7-10 так не напише. Що за питання задавали
автор Слава Українi • 03 июня 2025
Ответ дляТанцепесенная
Лазити не можна, взагалі заборонено.
Тому я роботу забрала, поставила ’6’ (це Німеччина).
Але ж він доводить, що геть нічого робив, не чіпав, не клацав.
Танцепесенная• 03 июня 2025
Ответ дляСлава Українi
Лазити не можна, взагалі заборонено.
Тобто в руках телефону не було. Ви взагалі розумієте, що міг включити у кармані і воно почало говорити, якщо про асистента мова. Навіть в Україні за таке забрати роботу нонсенс. Але в нас чітко зазначено, що в разі підозри на академічну недоброчесність можна дати можливість здати цю роботу ще раз або вчителю цьому, або іншому.
автор Слава Українi • 03 июня 2025
Ответ дляТанцепесенная
..а міг намагатись у ШІ запитати... тож чому нонсенс? Тут з цим суворо
Танцепесенная• 04 июня 2025
Ответ дляСлава Українi
Ви хоч раз запитували щось у ші, тримаючи телефон у сумці чи кармані? Яка модель така чутлива до звука голосу власника. Знання перевіряються швидко. Ну то ваші справи, хтозна що у ваших правилах і чи взагалі відключають телефон. Чи могло саме включитись - так. Чи треба піднести телефон до джерела звуку- так
автор Слава Українi • 05 июня 2025
Ответ дляТанцепесенная
Телефон був в нагрудному кармані