Фрекен бок• 04 июня 2025
Постіль
Яка ж дорога постіль!!!
Я в шоці з цін… від 2500 і вище
А купила за 1000, так кошлатиться жах
Де ви купуєте зазвичай?
Я в шоці з цін… від 2500 і вище
А купила за 1000, так кошлатиться жах
Де ви купуєте зазвичай?
nabludatel• 04 июня 2025
Вілюта рафронс (100% бавовна) 1.5 комплект 800-900 грн. Чудова якість. Рекомендую.
Бронетапці• 04 июня 2025
Ви ж її не щороку купуєте. Краще якісну взяти і на декілька років вистачить
Фрекен бок
• 04 июня 2025
Ответ дляБронетапці
Так, розумію
Але в мене кіт , маленька дитинка
То не хочеться зараз за 4к брати (
Але в мене кіт , маленька дитинка
То не хочеться зараз за 4к брати (
Бронетапці• 04 июня 2025
Ответ дляФрекен бок
Так, розумію
Але в мене кіт , маленька дитинка
То не хочеться зараз за 4к брати (
Але в мене кіт , маленька дитинка
То не хочеться зараз за 4к брати (
Не відклалайте життя на потім. Вже спіть на хорошій постілі, їжте з гарної посуди і т.д.
задумчивая мордочка• 04 июня 2025
Ответ дляФрекен бок
Так, розумію
Але в мене кіт , маленька дитинка
То не хочеться зараз за 4к брати (
Але в мене кіт , маленька дитинка
То не хочеться зараз за 4к брати (
А що вони можуть зробити з постіллю?
Фрекен бок
• 04 июня 2025
Ответ дляБронетапці
Вибачте, за мій французький, але йому тільки 2 місяці, якщо не встигаю стелити пеленки, то все обригане 🤪
То хай хоч цей період пройде)
Бронетапці• 04 июня 2025
Ответ дляФрекен бок
То хай хоч цей період пройде)
Це не привід спати на ганчірках. Це все переться
Фрекен бок
• 04 июня 2025
Ответ дляБронетапці
Ну чому на ганчірках
Хочу бюджетну якісну
Море Щастя• 04 июня 2025
Сшейте или найдите швею и купите ткань. Достаточно магазинов с тканями для постельного. Рисунков достаточно для разных вкусов. Я покупала бязь с крутым рисунком, качество ткани шикарное, цена сравнительно копеечная, сшила комплект и осталось еще. Цена за 2хспалку в том году вышла около 700 грн.
Сладко-соленая• 04 июня 2025
Мені у Вайкікі ще подобається. Взяла минулоріч двоспальний комплект за 1100 грн на сайті 2 наволочки, простирадло не на резинці, підковдра. Але треба дивитися там теж різні тканини. У мене 100% бавовна, не кошлатиться, не линяє. У дитини також Вайкікі набір. Супер. Але також уважно дивіться, бо там не усі комплекти з простирадлами йдуть.
Аноним_1857• 04 июня 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
А що вони можуть зробити з постіллю?
Мій кіт когтиками понаставляв проколів які з часом перетворилися у дірочки . Постіль треба брати бавовну зі щільністю 135 -140. а у мене 120-125 ’Зекономила ’.
Аноним_1857• 04 июня 2025
Ответ дляФрекен бок
То хай хоч цей період пройде)
В сеокнді купіть великий наматрасник і застеляйте ліжко як покривалом . Мене це дуже виручило.