Папобус• 06 июня в 11:29

Сукня на випускний для мами

В сина випускний. Хочу гарну сукню, стриману, лаконічну але ефектну. Мені 43 роки , фігура струнка підтягнута , пісочний годинник. Дівчата , накидайте варіантів. Можливо можете порадити бренди ,сайти, виробників де шукати. Дуже всім дякую .
navariya• 06 июня в 11:30
Вам пошити? Чи вже часу обмаль?
Из Кукуева я• 06 июня в 11:31
ви в якому місті?
автор Папобус • 06 июня в 11:32
Ответ дляnavariya
Вам пошити? Чи вже часу обмаль?
Пошити мабуть вже не встигну… хоча . Але ж би знати що шити. Я шось вперше не можу нічого придумати 😆
автор Папобус • 06 июня в 11:32
Ответ дляИз Кукуева я
ви в якому місті?
Київ . А яка різниця?
Я можу і в інше місто зганяти якщо сукня того варта 😆
navariya• 06 июня в 11:34
Ответ дляПапобус
Працюю так. 14 робочих днів +-.
Від вас фото з усіх сторін, Розміри фігури. Працюю з льоном.
Під замовлення.
НЕ РЕКЛАМА!
Замрійлива• 06 июня в 11:34
Ответ дляПапобус
Київ . А яка різниця?
По торговым центрам пройдите, сразу и примерить можно
Опля Картопля• 06 июня в 11:35
Я очень люблю их вещи.
https://rikkyhype.com/ua/shop/zhenskaya-sportivnay...
автор Папобус • 06 июня в 11:35
Ответ дляnavariya
Працюю так. 14 робочих днів +-.
Під замовлення.
НЕ РЕКЛАМА!
Так у мене навіть нема варіантів , фантазія підкачала цього разу .
Из Кукуева я• 06 июня в 11:37
Ответ дляПапобус
Київ . А яка різниця?
тоді дивно,що ви не знаєте ,що кожні 2 тижні на Андр.узвозі проходить виставка ярмарок одягу иу приміщенні ВСІ СВОЇ. Усі сукні на виспускні,весілля брала лиш там і пасусь там вже 3 роки. у травні були на вихідних Дні укр.сукні. 3 поверхи яких хочеш суконь тільки з натур.тканин від вечірніх до повсякденних .Моніторте Виставку ВСІ СВОЇ, але це не та,що на майдані. Це приїздна усіх укр.виробників. Найшикарніші сукні були з Одеси. Я цього разу купила шикардосних лляний голубий костюм і лляне плаття на роботу. 3500 і 1700
https://www.instagram.com/vsi.svoi.markets/?hl=uk
найкращого,найбільшого вибору немає в києві з приміркою. + натуралка. синтетики майже нема. все красиве,оригінальне.
тц = дрянь. Просто убитий час.
Из Кукуева я• 06 июня в 11:37
Ответ дляЗамрійлива
там нічого нема. там херня повна
navariya• 06 июня в 11:37
Ответ дляПапобус
Є сайти, навіть рашистські, англійські, да будь які)
Там черпаю ідеї, і продаю за кордон.
Дюйм оф о4ка• 06 июня в 11:37
Ответ дляОпля Картопля
Я очень люблю их вещи.
По вашей ссылке вот просто идеально подходящее платье на выпускной для мамы. Эффект будет 100%. Правда вопрос хочет ли мама такой эффект?
Опля Картопля• 06 июня в 11:38
Ответ дляДюйм оф о4ка
главное, что было что туда положить)
автор Папобус • 06 июня в 11:38
Чого люди такі злі? Вже натикали мені тих долоньок . Вам не вгодиш, про політику теми дратують, про свекрух дратують, про стосунки… Вже задала суто дівчаче питання про шмоточки і тут не вгодила.
Порадниця блін , ага ))
Опля Картопля• 06 июня в 11:39
Ответ дляПапобус
Порадниця блін , ага ))
Вы же не первый день тут)
Тут любую тему с гавном смешают..даже самую безобидную
Замрійлива• 06 июня в 11:39
Ответ дляДюйм оф о4ка
«И в пир, и в мир, и в добрые люди»)))
ЖонДуан• 06 июня в 11:39
Ответ дляПапобус
Київ . А яка різниця?
у нас тоже выпускной, купила в Киеве, я чуть выше девушки на фото
купила два платья для лета, в одном пойду на выпускной (ничего другого чопорного не хочу).
https://www.instagram.com/p/DIEE1rPN5sm/
https://www.instagram.com/p/DJlcrOgNrzV/
Опля Картопля• 06 июня в 11:40
мне вот это нравится
https://rikkyhype.com/ua/product/suknya-satinova-z...

и вот это
https://rikkyhype.com/ua/product/satinova-suknya-m...
Эт вернячОк• 06 июня в 11:41
А какой класс выпуск?
автор Папобус • 06 июня в 11:42
Ответ дляИз Кукуева я
тц = дрянь. Просто убитий час.
А хто виробник , тих що з Одеси?
автор Папобус • 06 июня в 11:42
Ответ дляЭт вернячОк
А какой класс выпуск?
Дюйм оф о4ка• 06 июня в 11:42
Ответ дляОпля Картопля
мне вот это нравится

и вот это
Астановитесь
Из Кукуева я• 06 июня в 11:43
Ответ дляПапобус
А хто виробник , тих що з Одеси?
Не пам´ятаю)) 7-8 чераня буде ярмарка. Поїдьте. Є і яскраві і однотонні
Сунуся в чужі справи• 06 июня в 11:44
Я вот это купила последнее, очень достойно смотрится, дорого богато
Міряю від одиниці• 06 июня в 11:44
Подивіться на сайті Манго.
Мені ось така подобається, є ще однотонні
https://shop.mango.com/ua/uk/p/жінки/сукні-та-комб...
Из Кукуева я• 06 июня в 11:44
Ответ дляЖонДуан
На цю теж дивилася.а яка ціна суконь приблизна? І лише в 1 розмірі чи є різні? В неї більш святкові. На випускний теж піде
Из Кукуева я• 06 июня в 11:46
Ответ дляМіряю від одиниці
Подивіться на сайті Манго.
Ви смієтесь? Це ж ганчірка з бабиного фартуху! Жах. Я вам сьогодні сфоткаю мамин ситцевий халат такого ж принту. Їй богу
Просто Фіфа• 06 июня в 11:46
Автор, а сын в чем будет? Костюм или просто брюки и рубашка?
ЖонДуан• 06 июня в 11:46
Ответ дляИз Кукуева я
3700 цена, я много одежды в этом магазине покупаю, но по размерам не подскажу.
Міряю від одиниці• 06 июня в 11:47
Ответ дляИз Кукуева я
Ага, тільки на Всі Свої бувають лляні НЕганчірки)))