Лупаю цю скелю• 06 июня 2025

Жіночі поло Ralph Lauren застібаються на праву сторону? Купила в секонді.

В примірочній трохи засмутилася, бо зрозуміла, що це чоловіче, ґудзики на правій стороні. Вдома зайшла на сайт подивитися по скільки вони і побачила, що на жінках моделях також на правій стороні ґудзики. Не на стороні, де емблема, якщо хтось скаже, що фото перевернуте і так вийшло.
автор Лупаю цю скелю • 06 июня 2025
БолеИменее• 06 июня 2025
а в чем вопрос?
Цирк на дроті• 06 июня 2025
навіть не знаю.
Купила так сорочку Levi’s на Олх. Вона продавалась як жіноча. А я потім таку ж бачила на хлопці. Так і не вдягнула ту сорочку ні разу
Асталависта бэйби• 06 июня 2025
Я ніяк не можу запамʼятати де чоловіча сторона а де жіноча. Якби купляла одяг в секонді, то точно не парилась би таким питанням. Хто там буде роздивлятись на який бік у вас ґудзики. Купуйте і носіть із задоволенням
Асталависта бэйби• 06 июня 2025
Ответ дляЦирк на дроті
навіть не знаю.
Та ну ви що, дівки, зовсім подуріли? Не носити одяг лише через те, що хтось може помітити, що він з чоловічого відділу? Ви серйозно? Та в мене навіть 11-річна донька та її подружки пройшлися по дівчачачому відділу Зари і зазирнули в хлопчачий, чи нема там чогось прикольно, шортів або футболок
Цирк на дроті• 06 июня 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Можливо. Але я прямо дуже засмутилась.
Бренд доволі ж відомий. Там сорочка виділяється специфічними ґудзиками. Її неможливо не впізнати
автор Лупаю цю скелю • 06 июня 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
В примірочній було дуже незвично застібати на іншу сторону, це ніби писати іншою рукою, ніж пишеш.
На яку сторону ґудзики, звичайно, неважливо. Я і купила це поло. Але мені цікаво, я здивована. Бо завжди думала, що жіночі речі застібаються тільки на ліву сторону.
Асталависта бэйби• 06 июня 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Можливо. Але я прямо дуже засмутилась.
І що? Ну відомий і що з того?
Асталависта бэйби• 06 июня 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Я не лівша і не правша, тому я такі нюанси не помічаю, мені пофіг на який бік застібати. Напевно через це и не можу запамʼятати на який бік жіноче
Несу пургу• 06 июня 2025
Ответ дляЦирк на дроті
навіть не знаю.
Я беру часто себе футболки , джемпера и спорт штаны в мужском отделе. Там и качество получше. Любимая рубашка из мужского отдела
Наизнанку• 06 июня 2025
Цвет женский, ваш размер? Тогда бы не парилась, если хороший вид как новый. Носите и не заморачивайтесь
З горіха зерня• 06 июня 2025
В моем поло правая полочка сверху. Но вот на Ансвере -левая. Так что, автор, не переживайте, и так и так бывает
Цирк на дроті• 06 июня 2025
Ответ дляНесу пургу
Дякую за пост підтримку 🩷
Таки наважусь і буду носити 🩷