Хочу на Балі• 10 июня в 08:20
Почему парни не женяться в 30 лет?
С кем контачу все говорят рано.Так ято мне 40 летних искать что-ли
Тирамісу на терасі• 10 июня в 08:22
Все що раніше чоловік отримував в подружньому житті ( секс, обслуга)
Він зараз отримує без одруження. Бонусом відсутність відповідальності
Увага питання
А навіщо йому одружуватись?
Увага питання
А навіщо йому одружуватись?
Даха-сваха• 10 июня в 08:24
Ответ дляТирамісу на терасі
Увага питання
А навіщо йому одружуватись?
Увага питання
А навіщо йому одружуватись?
Жінки колективно самі допустили, що їх до 35 можуть юзать просто і потім викинуть як набридлу, непотрібну, не першої свіжості річ
Полуничка• 10 июня в 08:24
Бо в людини не стоїть задача женитись чи вийти заміж. А просто бути щасливим.
Тирамісу на терасі• 10 июня в 08:25
Ответ дляДаха-сваха
Це якщо за основу брати що подружнє життя це суперприз для жінки.
Аноним_1859• 10 июня в 08:26
Ответ дляДаха-сваха
це якісь ваші знайомі жінки ? Чи ви про себе ?
Даха-сваха• 10 июня в 08:27
Ответ дляТирамісу на терасі
Ну да. Згодна.
Часто бачу, що жігки, які побували замужом, більше туди не хочуть
Два-три тижні і фсьо• 10 июня в 08:28
Ответ дляДаха-сваха
А что нужно заниматься сексом только после замужества?
Девушки как бы тоже имеют право на секс,тем более парни сами делают куни и лижут *опы почему отказываться то?
Тримаю свічку• 10 июня в 08:28
Думаю, дело в вас, автор.
Мужчинам не нужна девушка, которая ’контачит’.
Просто болталка• 10 июня в 08:30
Я себе в мужья и не рассматривала вариант парня в возрасте до 30. Это ещё дети, ветер в голове, шило в жопе. 30+ в самый раз. 40+ уже поздновато, если в планах дети.
Тирамісу на терасі• 10 июня в 08:30
Ответ дляАніл
А що ви зробили,щоб він захотів на Вас одружитись? Запитали ,чому? І в додаток пообіцяли прісний секс,але потім,колись?)
Горловий мінет разом з яйцями? Годиться?
Наездница• 10 июня в 08:33
Ответ дляТирамісу на терасі
Чомусь деякі жінки усе зводять до борщу та сексу. Взагалі то одружуються в першу чергу на цікавих, веселих, на тих хто дітей любить
Тирамісу на терасі• 10 июня в 08:40
Ответ дляНаездница
От знову! Подружнє життя супер приз!
Потрібно бути цікавою, веселою, любити дітей щоб хтось дозволив тобі варити борщ, прати труси і кружити себе
Та прям багіня• 10 июня в 08:43
Ответ дляТирамісу на терасі
Увага питання
А навіщо йому одружуватись?
Увага питання
А навіщо йому одружуватись?
Вы прям говорите словами моего сына. При наличии денег все это он обеспечивает себе без женитьбы. О детях и слышать не хочет, говорит что нервы и большая ответственность. И вот ему скоро 30, а мнение свое не поменял. А сейчас ещё и взаперти, никуда не сходишь, ни с кем не познакомишься. А я так хочу внучку.
Аноним_1859• 10 июня в 08:46
Ответ дляТирамісу на терасі
От знову! Подружнє життя супер приз!
Заміжня більше 20 років, борщ не варю , труси не перу, нікого не кружу. Не думала,що це обов´язкова опція
Тирамісу на терасі• 10 июня в 08:46
Ответ дляТа прям багіня
В мене донька. Я в шоці з цієї молоді. Поїхала закордон, працює, змінила кілька країн, вивчилась водити машину, вчить мови.
І теж бачу що їй те заміжжя з діточками нафіг не треба
Аноним_1859• 10 июня в 08:48
Ответ дляТирамісу на терасі
В мене теж донька й до 30 вона навіть не думає замислюватися над діточками й заміжжям, й як на мене , це абсолютно нормально
Сплюшка• 10 июня в 08:55
Ответ дляТирамісу на терасі
Ну і чудово, чого шокуватися? Як на мене заміж спішать ті, хто нічого , окрім борщів, дітей та щоб чоловік забезпечував хоча б трусами, не хоче.
Наездница• 10 июня в 08:55
Ответ дляТирамісу на терасі
От знову! Подружнє життя супер приз!
Ви зараз описуєте аб´юзивні відносини. З нормальним партнером такого не буде
Повірте, нормальний чоловік знайде що йому їсти, інші побутові справи теж зараз не проблема, запустити пралку чи робота пилососа будь-який чоловік у змозі. В кінці-кінців можна заплатити гроші і тобі все випрають та приберуть, це зараз не дорого коштує
А одружуватись на жінці яка не любить дітей, не цікава - навіщо така жінка?
Галябалована• 10 июня в 08:58
Ответ дляТа прям багіня
Так родите себе ещё. Бесят такие родители. На горбу детей хотят внучек внуков. Подайте, кто вам не даёт?
В опеку возьмите. Если сама не можешь.
Техпаспорт на медузу• 10 июня в 09:20
Ответ дляПросто болталка
+1. Ветер в голове еще тот. Хотя за месяц до 30 летия парень как с цепи сорвался- пытался детсво выгулять, а я ему в этом помогала)
Сплюшка• 10 июня в 10:47
Ответ дляdulenok
не вижу адекватных причин, по которым парни бы хотели жениться ни в 30, ни в 40. Нет ничего такого, что бы они могли получить в браке, чего нет вне брака.
Та навіть не так. Вони хочуть, але саме на тій жінці, яку хочуть зробити своєю дружиною. Дбати про неї, просинатися з нею, засинати, ділитися радощами та проблемами. І в цілому йому пофіг чи любить вона дітей, чи готує борщі, він просто хоче бути з нею. Просто наші жінки це не сприймають і давай переконувати, що вона готує, пере, дітей любить, то треба заміж брати
Ну ниче се• 10 июня в 12:23
Не знаю таких, чтобы в парубках так засиживался.
90% знакомых к 30-32 женаты.