Ні за холодну воду• Изменено 10 июня в 18:12

Закордоном ніколи не була. Як розібратись в аеропорту Анталії? Чи йти за натовпо

Завтра виліт
Той анропорт дуже важкий
Мені замовили індивідуальний трансфер- де я його маю чекати
Вони будуть з табличкою?
Да, я блондинка!• 10 июня в 18:14
При выходе сразу с табличкой будет стоять. Там все будут идти на выход, не потеряетесь
Маргарита и Мастер• 10 июня в 18:14
Ідіть за натовпом
Проня_Прокоповна• 10 июня в 18:17
Аэропорт Анталии небольшой и понятный. Выход 1.
Идите за толпой.
Мааарковная• 10 июня в 18:18
Звідки ви знаєте, що він важкий?) Якщо ви вперше
Love_Love_Love_• 10 июня в 18:21
Вони будуть з табличкою.
Нога на ногу• 10 июня в 18:21
Там небольшой аэропорт. Заберете чемодан и на выход.
Шкварочка• 10 июня в 18:21
Идите за самым красивым и богатым мужчиной
Нога на ногу• 10 июня в 18:22
Ответ дляШкварочка
Там такие не отдыхают😁
Йосип_молодий• 10 июня в 18:25
Ответ дляШкварочка
Може і трансфер не знадобиться))
Хочу барабульки• 10 июня в 18:41
Важкий аеропорт в Анталії? 🤣🤣
Хочу барабульки• 10 июня в 18:42
Ответ дляШкварочка
Откуда там богатые?
Домашня Зюзя• 10 июня в 18:43
Ответ дляНога на ногу
Дивлячись, який термінал.
Але загалом, Ви праві, саме з виходом там особливо немає проблем. Ну інколи треба почекати трошки довше валізи
Налогообложу• 10 июня в 19:19
Автор, вы правы. Этот аэропорт - один из крупнейших в мире.
Файна пані• 10 июня в 19:28
Автор, я коли вперше до Анталії летіла з Херсону, то мів мені здався огроменим.Йшла за натовпом, всі ці процедури зробили, багаж отримали.Потім на виході з табличкою така будка, як лопот стояв Джон Ап.Туді всі ринулися, і я з ними.Ьам вже по прізвищам в автобус грузили.Перший раз це ще той адреналін.
Повітруля• 10 июня в 20:05
Только прилетела- тоже искала трансфер)) попросила помощи- сносно говорят на русском языке, и опа- отлично довезли) удачи и хорошего отдыха. Если не секрет - откуда вылет и за сколько путевочку взяли?