И готов работать с вашими инструментами. Сколько вы ему платите?
90$ - это много?
Nathalie27• 11 июня в 11:32
Завжди цікавило, в чому необхідність робити бʼюті процедури саме у себе вдома. Це ж потрібно хороше освітлення і нормальні меблі, щоб до кінця процедури ні у Вас, ні у майстра спини не повідвалювались і очі не горіли.
Full House• 11 июня в 12:11
Ответ дляNathalie27
Деякі майстри працюють тільки вдома у клієнта. Це зручно, коли малі діти, наприклад. Моя брала менше грошей, ніж просили у салонах та перукарнях.
А от перукарка додавала до ціни вартість таксі. Бо крім виїздів приймала клієнтів у себе вдома.
Це було давно, тому ціни не пишу.
Ответ дляNathalie27
Мне лень ехать в салон и я хочу, что бы использовали мои инструменты
Ответ дляMira-a102
Оплата буде більшою, тому що везти з собою все обладнання і матеріали, не зручне місце роботи, плюс, якщо незнайомий клієнт, додається ризик приїхати до маніяка. Я здивуюся, якщо швидко знайдете нормального майстра