Mira-a102• 11 июня в 11:11

Девочки, к кому мастер маникюра приходит на дом?

И готов работать с вашими инструментами. Сколько вы ему платите?
90$ - это много?
NYC• 11 июня в 11:19
Зависит от того сколько у мастера стоит маникюр в салоне, или где она принимает.
автор Mira-a102 • 11 июня в 11:21
Ответ дляNYC
В салоне маникюр стоит 1500 грн
NYC• 11 июня в 11:24
Ответ дляMira-a102
В салоне маникюр стоит 1500 грн
Плюс минус нормальная цена. Сколько к вам добираться мастеру? Или она в соседней квартире?
ElenMis• 11 июня в 11:24
Ответ дляMira-a102
В салоне маникюр стоит 1500 грн
это где такие цены
Nathalie27• 11 июня в 11:32
Завжди цікавило, в чому необхідність робити бʼюті процедури саме у себе вдома. Це ж потрібно хороше освітлення і нормальні меблі, щоб до кінця процедури ні у Вас, ні у майстра спини не повідвалювались і очі не горіли.
Full House• 11 июня в 12:11
Ответ дляNathalie27
Деякі майстри працюють тільки вдома у клієнта. Це зручно, коли малі діти, наприклад. Моя брала менше грошей, ніж просили у салонах та перукарнях.
А от перукарка додавала до ціни вартість таксі. Бо крім виїздів приймала клієнтів у себе вдома.
Це було давно, тому ціни не пишу.
автор Mira-a102 • 11 июня в 13:35
Ответ дляElenMis
это где такие цены
Днепр
автор Mira-a102 • 11 июня в 13:36
Ответ дляNathalie27
Мне лень ехать в салон и я хочу, что бы использовали мои инструменты
Раната• 12 июня в 22:25
Ответ дляMira-a102
Оплата буде більшою, тому що везти з собою все обладнання і матеріали, не зручне місце роботи, плюс, якщо незнайомий клієнт, додається ризик приїхати до маніяка. Я здивуюся, якщо швидко знайдете нормального майстра