Майская киска• 11 июня в 12:13

Шалімова пластичний хірург

Хто робив там пластичні операції по тілу останніх років 5, кого порекомендуєте?
На сайті одного знайшла, Боровик Денис. Відгуків про нього немає
SnowMaiden• 25 июня в 19:28
В Киеве полно хирургов, почему обязательно в Шалимова? Хочется подороже?
автор Майская киска • 25 июня в 19:31
Ответ дляSnowMaiden
Та навпаки хотіла дешевше)))
SnowMaiden• 25 июня в 19:49
На форуме о пластической хирургии полно хирургов и их работ, в основном Киев и Одесса, некоторые хирурги даже прямо на форуме консультируют
Фляшунька• 25 июня в 20:45
Ответ дляМайская киска
Та навпаки хотіла дешевше)))
а ви яку операцію плануєте?
автор Майская киска • 25 июня в 20:46
Ответ дляФляшунька
а ви яку операцію плануєте?
Абдоміно і груди підтяжка
Фляшунька• 25 июня в 20:58
Ответ дляМайская киска
Абдоміно і груди підтяжка
Груди б не наважилася мабуть. А абдоміно знаю що роблять точно на Червоному хуторі. Але впевнена що і в Шалімова роблять, але те що відгуків немає бентежить(