Личко Невеличке• сегодня в 02:37

Порадьте будь ласка гінеколога, який працює з сучасними протоколами

Київ чи захід України. У мене є підозри на скпя, хоча цикл стабільний. Є надмірний ріст волосся по чоловічому типу і тестостерон підвищений вдвоє по аналізах. Хочу знайти лікаря, який буде лікувати причину (підозрюю, що маю інсулінорезистентність і через це тестостерон такий високий).
Кусюче сонечко• сегодня в 02:43
Луцьк підійде?

автор Личко Невеличке • сегодня в 02:53
Так
автор Личко Невеличке • сегодня в 02:53
Ответ дляКусюче сонечко
Луцьк підійде?
Так
Тут надолго• сегодня в 03:08
ви вказуєте стани, характерні для надмірноі ваги і недостатньоі рухливості. ви плануєте худнути та змінювати спосіб життя?
автор Личко Невеличке • сегодня в 03:26
Ответ дляТут надолго
Надмірної ваги у мене немає. Але я не проти змінювати спосіб життя і дієту. При інсулінорезистеності без цього нічого не зробити
Водійка хімарса• сегодня в 03:56
Гинеколог не лечит СКПЯ и инсулино резистентность, ищите нутрициолога и опускайте инсулин с ним, у вас же причина в питание и образе жизни, причем тут гинеколог ?
автор Личко Невеличке • сегодня в 04:03
Ответ дляВодійка хімарса
За новим протоколом лікує. Прочитайте про нові протоколи по Скпя
Водійка хімарса• сегодня в 04:08
Ответ дляЛичко Невеличке
Лечение это питание, каким образом врач за этим будет следить ? Это делает диетолог или нутрициолог, учит вас жить и стоит питание из любимых продуктов, я это уже прошла без СКПЯ. Опустить инсулин точно гинеколог не сможет, как вы себе это представляете?
Тут надолго• сегодня в 07:25
Ответ дляЛичко Невеличке
’новий’ підхід полягає в тому, що спкя є наслідком метаболітичного порушення, а не окремим гінекологічним захворюванням, тому для усунення причини вам дійсно потрібен не стільки гінеколог, скільки більш здорове харчування і фізичні навантаження. а от що робити з наслідками, тобто з кістами, якщо вони вже є - це справді до гінеколога, бо я не знаю чи проходять вони самі при нормалізаціі способу життя, як ІР

Дивне створіння• сегодня в 09:50
Ответ дляЛичко Невеличке
Так
Спкя не лечится, инсулин резистентность тестостерон не повышает. Пс гинеколог