Шалена красуня• 11 июня в 15:33

Девочки, вы все знаете! Если кровать 1600, а одеяло 160*220,

то какой комплект белья нужно купить?
Для 1 человека
Ласую колобками• 11 июня в 15:34
Ищите простынь широкую и лучше всего на резинке
Сапай вазони• 11 июня в 15:35
Так, щоб, простирадло, хоч + 20 см з кожного боку було. 1,6 +0,4.Як мінімум 2,0 см.
Залізна тьотя• 11 июня в 15:36
Простынь по размеру матраса. Подушка и одеяло любые, чтоб вам удобно было. Я не люблю спать под огромными одеялами, на пример, беру всегда полуторное.
Не виправдовуюсь• 11 июня в 15:37
Ответ дляСапай вазони
Все равно неудобно. Только резинка
Вся така шо куди там• 11 июня в 15:39
Простирадло на резинці - 160/200
Або звичайне 240/220
Наволочки по розміру подушок, підковдра по розміру ковдри
Просто Фіфа• 11 июня в 15:40
Ответ дляНе виправдовуюсь
Все равно неудобно. Только резинка
Почему?Если матрас с наматрасником,то нормально
Сапай вазони• 11 июня в 15:40
Ответ дляНе виправдовуюсь
Все равно неудобно. Только резинка
Я ж відповіла на питання автора.Якщо не може визначиться ,то з резинкою, взагалі заплутається. Є такі ліжка, дивани що не підзодить та резинка.
Жинси на дитину• 11 июня в 15:41
Одеяло у вас не правильного размера. У меня кровать 160 см, одеяло 180 см, комплект двухспальной идёт. 200*210
Крихітка на всі• 11 июня в 15:44
Любой, пододеяльник все-равно переделывать.
Love_Love_Love_• 11 июня в 15:46
Вірно написали в першому коментарі. Шукайте широку простинь, як правило такі в сімейних комплектах, в двоспальних вам не підійде.
автор Шалена красуня • 11 июня в 15:54
Ответ дляВся така шо куди там
Простирадло на резинці - 160/200
Або звичайне 240/220
Ну то есть готового комплекта не бывает.
Только по отдельности покупать, например как в зара хоум
Или брать семейный, пусть будет 2 пододеяльника
Специфика• 11 июня в 15:56
Взагалі це полуторний комплект постілі. Але дивіться уважно розміри складових. Я раджу простирадло на резинці (200 х 160). А підковдру - по розміру ковдри. Такі розміри підковдр є в турецьких наборах.
Морковна• 11 июня в 15:59
Ответ дляЖинси на дитину
Кто вам сказал , что у вас правильное?
автор Шалена красуня • 11 июня в 15:59
Ответ дляСпецифика
у полуторных маленькая простыня, ее не хватит на кровать 160
автор Шалена красуня • 11 июня в 16:00
Ответ дляЖинси на дитину
Это не у меня, у девушки которой подбираем подарок
Специфика• 11 июня в 16:04
Ответ дляШалена красуня
Тоді краще сімейний комплект, просто у Вас буде дві підковдри. А ще одно простирадло з наволочками докупіть окремо. В мене така ж кровать за розміром, але на двох. Завжди беру сімейні турецькі. Але вже у всіх позамінювала простирадла звичайні на прострирадла на резинках. Дуже зручно.
Жинси на дитину• 11 июня в 16:37
Ответ дляМорковна
Кто вам сказал , что у вас правильное?
Логично, что если кровать 160 см, то одеяло должно быть больше
Морковна• 11 июня в 16:41
Ответ дляЖинси на дитину
Для одного человека вполне достаточно . А вообще их и 2 может быть.
Жинси на дитину• 11 июня в 16:50
Ответ дляМорковна
На 2 это мало.
Хропочка з гривкою• 11 июня в 19:35
Стандартним комплектом не обійтись, плюс ковдра рідкісного розміру.
Комплети бувають (розміри приблизні, у кожного виробника можуть бути свої стандарти):
Полуторний - з ковдрою 140×200 і простирадлом 150×220;
Двоспальний (або 3/4): Підковдра 180×200, простирадло від 200×220 і більше;
Євро - ковдра 200×220, простирадло 220×240 або 240×260;
Сімейний - іде з великим простирадлом і двома підковдрами 140×200.

Вам може підійти комплект двоспальний, але простирадло купити окремо (в Jysk є такі).
Полуторка і сімейний не підійдуть - мала підковдра, а євро - завелика.

Тому або шукати виробника з нестандартними для нашої місцевості розмірами (турецькі, кажуть, є такі), або підбирати все окремо, або придбати ковдру більшу і купити стандартний комплект.
автор Шалена красуня • 11 июня в 20:36
Ответ дляХропочка з гривкою

дякую! да, турецкое заказала. правда семейный, ну пусть будет
Хропочка з гривкою• 11 июня в 20:54
Ответ дляШалена красуня
Ну так вам можна окремо купити ще одне простирадло і буде два комплекти на зміну
автор Шалена красуня • 11 июня в 21:00
Ответ дляХропочка з гривкою
Не могу, это комплекты подарочные, точно таких отдельно нет
Хропочка з гривкою• 11 июня в 21:38
Ответ дляШалена красуня
А хто каже, що точно таке саме потрібно? Люди собі часто купують окремо простирадла, наприклад, на резинці (в комплектах часто йде звичайне), якісь махрові чи з мікрофібри, просто додаткову.
Величезний вибір однотонних або білу, можна щось підібрати.
Але якщо це на подарунок, то щасливий власник сам придумає щось.