Любительница• Изменено 11 июня 2025
З 1 липня-- нові штрафи для водіїв в Україні . Можливість відпочити на всі 100.
Перевищення швидкості. Раніше було 340 грн, а стане: 1020 грн — за перевищення на 20+ км/год, а за 50+ км/год — 1700 грн. Крім того, за систематичне порушення (3 і більше разів на рік) — додатково позбавлення прав до 6 місяців.
📍Паркування у недозволених місцях. Раніше було 255 грн, а стане: 850 грн, а у разі евакуації авто — додатково ще 1200–1500 грн за послуги спецтехніки.
📍Їзда без ременя безпеки. Раніше було 510 грн, а стане: 1530 грн, навіть якщо порушник — пасажир. А за непристебнуту дитину — окремий штраф у 1700 грн.
📍Розмови по телефону за кермом. Якщо водій користується телефоном без гарнітури або утримує його в руці під час руху — штраф підніметься з 510 до 1190 грн.
Любительница
• 11 июня 2025
Ответ дляПоказушница
Маловато, треба ще вище піднімати.
Тільки говорили..., а де за 17?? Вже привикли.
Бочка порохУ• 11 июня 2025
Ви написали штрафи, якщо не сплатити вчасно. Якщо сплатити до 2 тижнів , то в 2 рази менше було. А як стане не знаю.
Хоч посилання дайте, самі почитаємо)
Мона_Лиса• 11 июня 2025
Ответ дляМerida
Ещё нолика в штрафах не хватает. Суммы не сопоставить с правонарушением
Особенно шикарно про систематическое! превышение скорости 3 раза в год!
Любительница
• 11 июня 2025
Ответ дляMarmu
Ще треба за їзду у нетверезому вигляді, а то мої знайомі розсікають і не хвилюються
там ,начебто, вже ж були непогані суми?
Я Вас не боюся• 11 июня 2025
Посилання буде? За пеиевищення швидкості оплачувала 170 грн., а не 340 грн.
Анонимус Я• 11 июня 2025
Зараз це не такі великі суми, так що потрібно було б ще в кілька разів підняти.
Пи Пи Пилюля• 11 июня 2025
читаю коменты в тг, одни возмущения, а что не так? нормальные штрафы
Вбигудях• 11 июня 2025
вот бы ввели штрафы за неадекватное вождение. Реально последнее время, вообще капец на дорогах, так много неадекватов, которые походу правила вообще не читали. Толи это переселенцы так чудят в Киеве, но реально жутко стало ездить. Еще и эти самокатчики без шлемов по дороге.
Ответ дляВбигудях
Конечно переселенцы.Попалили там дома квартиры,теперь носятся по нашему Киеву.Второй сорт,что с них взять.
Вбигудях• 11 июня 2025
Ответ дляzelden
Ну какой второй сорт, что вы выдумываете. В каждом городе свой стиль вождения, это уже замечено. Вот и выбиваются из общей картины. А из сел приезжают вообще в шоке видимо от того сколько машин и развязок, и даже на знаки не смотрят.
Бочка порохУ• 11 июня 2025
Ответ дляПроходив повз
Фейк, цей закон навіть не розглядався.
Теж гуглила, не знайшла посилання на закон.
Я Вас не боюся• 11 июня 2025
Ответ дляArctic777
Лучше отбирать сразу права и только через год на пересдачу
Там зовсім незначне було перевищення, але камера зафіксувала. Ситуації різні бувають.
Мстящий за Зайца• 11 июня 2025
Ответ дляБочка порохУ
Хоч посилання дайте, самі почитаємо)
Нет, если полиция выписала, скидки нет, это только на фотофиксацию
Mystery -ing• 11 июня 2025
Правомерно ставить штрафы по доходам.
А то кто-то минималку или пенсию получает 3-6 к грн и штраф 1000 грн, а кто-то 40-150 тыс грн- для него тот штраф в 1000 грн ниочем.