Говорю відверто• 11 июня 2025

Болгарія, Туреччина та Єгипет це доступні та економні країни для відпочинку?

Якщо так подумати то і не похвалишся нічим та вражень надзвичайних не буде до того ж в цих країнах безперервний потік росіян
Чекаю на вашу думку в коментарях
Тема просто поговорити
автор Говорю відверто • 11 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Боооде, ви троль?
Візантійська імперія (Східна Римська імперія) була пізньоантичною та середньовічною державою, що існувала на землях, які зараз належать до Болгарії, Греції, Туреччини, Сирії, Палестини, Єгипту та інших частин Азії та Європи.
автор Говорю відверто • 11 июня 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
та шо не
да
Ні,але фото вам скидати не буду
Бабка_в_кедах• 11 июня 2025
Ответ дляГоворю відверто
Ні,але фото вам скидати не буду
та спасибо
Кондуктор троллейбуса• 11 июня 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Це в Єгипті нема вражень?)
А рифи кольорові? Рибки? Наполеон один - вражень на мільйон. Дельфіни, дюгонь, різноманітні риби, годинами можна зависати і забуваєш за час.
Це там, де затонув підводний батискаф з росіянами на борту?)
куркулиха• 11 июня 2025
Єгипет доступний,ми лише туди літаємо
Ондатрова шуба• 11 июня 2025
Ответ дляГоворю відверто
Читала та бачила на фото ,що там нереального чим можна було похизуватися?
Перед ким ви зібралися хизуватися? 🤦‍♀️
месяцкие• 11 июня 2025
Ответ дляГоворю відверто
Виглядає,як озеро просто
Озеро????? З берега не видно протилежної сторони, вода уходить в небо. Найбільша дамба у Європі. Може ви дивились ті місця які виходять на штучні заливи?
автор Говорю відверто • 11 июня 2025
Ответ длямесяцкие
Та ви що
Love_Love_Love_• 11 июня 2025
Ответ дляГоворю відверто
Ви просто пишете якісь речення, я навіть не знаю як на це реагувати
Love_Love_Love_• 11 июня 2025
Ответ длямесяцкие
Вона не знає як виглядає озеро
Чудовий каламбур• 11 июня 2025
Ответ дляГоворю відверто
Якісь надзвичайні краєвиди ,екзотика, інфраструктура,чистота природи , відсутність рашистів до мінімуму
В мене не корелюється Ваш заголовок теми і ось це висловлення
автор Говорю відверто • 11 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Візантія то по вашому один Стамбул?