Без Баяна• Изменено вчера в 11:22
Куди відправити батьків в яку країну - спеки не люблять, але море просять 27 гр
Батькам 67 р
Я поїду з ними, вони не загубляться
Проблема в тому що тато дуже не любить жари, яскраве сонце його втомлює
А мама любить щоб море було тепле. Вона мерзляк по життю. В 25 град їх свіжо.. треба 27
Хіба таке можна поєднати?
Бюджет не обмежений
Я поїду з ними, вони не загубляться
Хіба таке можна поєднати?
Бюджет не обмежений
Ракета Ариана• вчера в 12:07
Ответ дляХвігура мічти
Тобто він чимось схожий на о.Джербу в Тунісі?
Да, типа такого. Тип ландшафта - Бердянская коса. Почему то такая ассоциация. В детстве туда часто ездила.
Ракета Ариана• вчера в 12:08
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Акулы, крокодилы?
Крокодилов точно нет. На Сале и водоемов нет пресноводных.
Акулы есть, наверное. Как и в любом месте на океане.
Сіточка• вчера в 12:08
Ответ дляМожу брикнути
27 не тепле, це гаряче море.
Такого не буде, щоб у цей час повітря було до 25. Чи скільки не спека для тата?
Щоб приблизно 25-27, то дивіться Канарські острови з травня.
мы в этом году в Греции отдыхали, воздух был +35-38, а вода - от силы +20. охрененно отдохнули!
Василина Семеніч• вчера в 12:11
Ответ дляБез Баяна
А в червні немає такого що 27 море і свіжо як у вересні?
Если очень нужно в июне то Кипр будет лучшим вариантом. Днем можно отдыхать в номере
Все будет, но потом• вчера в 12:11
Ответ дляБез Баяна
А якщо майорка острів- тут тепліша вода ніж на канарських?
Да, Канары это океан, он никогда сильно не прогревается, максимум +24 в самую жару, на Майорке прямо чувствуется, что идет прогретая в Африке вода. Если купите родителям путевку подальше от пляжа возле аэропорта, где нибудь в Акульдии, они прекрасно отдохнут. Там безопасно и еда безопасная, кормят в отелях очень вкусно, испанской кухней Просто в Испании, на Косто Браве, например, тоже будет отлично в сентябре. И море и отели с хорошим питанием.
Хвігура мічти• вчера в 12:15
Ответ дляРакета Ариана
Дякую
Играю_на_кларнете• вчера в 12:15
Албания,Италия,Сицилия,Греция, Корфу - смотрите по своему бюджету
В общем все, что ионическое море вторая половина августа или сентябрь
море теплое, климат мягкий
обожаю ❤️
море теплое, климат мягкий
обожаю ❤️
Хвігура мічти• вчера в 12:17
Ответ дляВсе будет, но потом
Ой, дякую за інформацію. Я якраз розглядаю чи Майорку чи Коста Браву. Корисна для мене порада.
Все будет, но потом• вчера в 12:24
Ответ дляХвігура мічти
Мне и там и там безумно нравится, единственное, что на Коста Браве могут быть опасные волны, они как-то странно катятся назад, при мне мужчина с младенцем прыгал и его опрокинуло так, что он уронил младенца, хорошо, хоть успел выловить.
Все будет, но потом• вчера в 12:29
Ответ дляХвігура мічти
Пару лет назад мне самой приходилось выбираться из моря с помощью каната.
Мати тріля• вчера в 12:38
Ответ дляЦідило правди
Там здохнути від спеки можна
Неправда. 2 года езжу в августе-сентябре. В сентябре погода уже нестабильна. Вечером на пляже уже прохладно, с 20-х чисел вообще дожди и похолодание были, люди не купались. Даже в августе на циклон попали, 26 в воздухе было и море прохладное, до 25 градусов.
Українська Мрія• вчера в 12:50
Доминикана. Постоянная температура воздуха 28-29. Постоянная температура воды со стороны Карибского моря - 26-28. Единственное что - влажность. Но не такая ужасная, как в ЮВА.
Есть туры из Варшавы. На 10 дней на трёх взрослых будет от 250 000грн.
Сейчас можно и на океаническую сторону. Саргассы приплывут только конце апреля. А до конца февраля с той стороны всё еще можно увидеть киов уже с китятами.
Хвігура мічти• вчера в 12:50
Ответ дляВсе будет, но потом
Хвилі я спостерігала на відео про КБраву. Мені вони також здалися небезпечними, зразу глибоко біля берега і вони наче затягують.
А де Ви відпочивали на КБ, яке містечко обрали, готель?
Хвігура мічти• вчера в 12:51
Ответ дляВсе будет, но потом
На якому пляжі це так небезпечно?
Українська Мрія• вчера в 12:52
Ответ дляБез Баяна
Це відпадає
Європейська країна тільки порібна
А у вас как с географией в семье у всех?
Где по-вашему в Европе может быть комфортная температура воздуха и вода +27?
Українська Мрія• вчера в 12:57
Ответ дляПлекаю думи
GPT :
Класний запит 🙂 Так, **поєднати можна**, але доведеться дуже точно вибрати **країну + регіон + місяць**.
Ваш ключ — це не “країна”, а **правильний сезон і мікроклімат**.
Вихідні дані:
* Тато не переносить спеку й яскраве сонце → треба **м’який клімат, бриз, не +35**
* Мамі треба море **27°C+**
* Вік 67 → комфорт, медицина, хороші готелі
* Бюджет не обмежений → можемо дивитись преміум-варіанти
---
## 🌊 Варіанти, які реально працюють
### 1️⃣ Португалія (Алгарве) — але ВЕРЕСЕНЬ
**Повітря:** 24–28°C
**Вода:** 20–22°C ❌
Одразу скажу — не ваш варіант. Там океан холодний. Для мами не підійде.
---
### 2️⃣ Північна Італія (Лігурія) — вересень
**Вода:** 24–25°C ❌
Замало.
---
### 3️⃣ Туреччина — але ПРАВИЛЬНЕ місце і час
Ключ: **кінець вересня – жовтень**
* Повітря: 26–30°C
* Море: 27–28°C ✅
* Вологість не така пекельна, як у серпні
* Багато зелені + готелі з тінню
📍 Дивитися:
* Фетхіє
* Олюденіз
* Каш
* Кемер (гори дають тінь і свіжість)
⚖️ Плюс: море тепле
⚖️ Мінус: сонце все одно активне, але можна жити в тіні.
---
### 4️⃣ Північний Кіпр — жовтень
Море 27°C
Повітря 28°C
Менше спеки, ніж в серпні
Спокійніше
---
### 5️⃣ Канарські острови — Тенеріфе / Гран-Канарія (жовтень–листопад)
Повітря: 24–27°C
Вода: 23–24°C ❌ (мамі буде прохолодно)
Не дотягує по воді.
---
### 6️⃣ ОАЕ — але ЛИШЕ листопад
Повітря: 28–30°C
Море: 29–31°C ✅
Але сонце дуже яскраве. Для тата може бути важко.
---
### 7️⃣ Мадейра — красиво, але вода 23°C ❌
---
### 8️⃣ Сицилія або Сардинія — КІНЕЦЬ ВЕРЕСНЯ
Море 25–27°C (іноді 27 на початку жовтня)
Повітря 24–28°C
Тут може бути баланс. Особливо Сицилія.
---
## 🏆 Найкращий компроміс для вас
### 🔥 Туреччина (Фетхіє / Каш) — КІНЕЦЬ ВЕРЕСНЯ – 15 ЖОВТНЯ
Це найреальніший баланс:
* Море 27°C
* Повітря ще не +35
* Гори дають тінь
* Можна гуляти ввечері без пекла
* Багато готелів з зеленими територіями
---
## Якщо хочете майже ідеал:
### 🏝 Таїланд (Пхукет) — ГРУДЕНЬ
Повітря 29–31°C
Море 29°C
Але сонце тропічне.
---
## Важливий нюанс
Море 27°C означає:
* це або **середземноморський регіон в кінці сезону**
* або **тропіки**
Але тропіки = сильне сонце.
Тому логічніше гратися саме місяцем, а не країною.
---
Якщо коротко:
💛 Найкращий варіант для вас:
**Туреччина, регіон Фетхіє або Каш, кінець вересня / початок жовтня.**
---
Хочу уточнити, щоб порадити точніше:
1. Який місяць розглядаєте?
2. Чи готові летіти 8–10 годин (Азія)?
3. Чи важлива Європа (медицина, їжа, комфорт звичний)?
Тоді я підберу 2–3 максимально точні сценарії без “але”.
Вихідні дані:
* Мамі треба море **27°C+**
---
## 🌊 Варіанти, які реально працюють
**Повітря:** 24–28°C
**Вода:** 20–22°C ❌
---
**Вода:** 24–25°C ❌
Замало.
---
Ключ: **кінець вересня – жовтень**
* Повітря: 26–30°C
* Море: 27–28°C ✅
* Багато зелені + готелі з тінню
📍 Дивитися:
* Фетхіє
* Олюденіз
* Каш
* Кемер (гори дають тінь і свіжість)
⚖️ Плюс: море тепле
---
### 4️⃣ Північний Кіпр — жовтень
Море 27°C
Повітря 28°C
Менше спеки, ніж в серпні
Спокійніше
---
Повітря: 24–27°C
Вода: 23–24°C ❌ (мамі буде прохолодно)
Не дотягує по воді.
---
### 6️⃣ ОАЕ — але ЛИШЕ листопад
Повітря: 28–30°C
Море: 29–31°C ✅
---
Повітря 24–28°C
Тут може бути баланс. Особливо Сицилія.
---
## 🏆 Найкращий компроміс для вас
Це найреальніший баланс:
* Море 27°C
* Повітря ще не +35
* Гори дають тінь
* Можна гуляти ввечері без пекла
* Багато готелів з зеленими територіями
---
## Якщо хочете майже ідеал:
### 🏝 Таїланд (Пхукет) — ГРУДЕНЬ
Повітря 29–31°C
Море 29°C
Але сонце тропічне.
---
## Важливий нюанс
Море 27°C означає:
* або **тропіки**
Але тропіки = сильне сонце.
---
Якщо коротко:
💛 Найкращий варіант для вас:
---
Хочу уточнити, щоб порадити точніше:
1. Який місяць розглядаєте?
2. Чи готові летіти 8–10 годин (Азія)?
Чат, как обычно, врет.
В Олюденизе и Фетхие даже в августе редко бывает море +27. А в конце сентября тем более.
Можу брикнути• вчера в 12:59
Ответ дляСіточка
Греція на любителя. Теж не люблю спеку. Мені і не можна, у мене алергія на сонце.
Українська Мрія• вчера в 13:00
Ответ дляКрасота неземная
Анталья вторая половина мая.
Как раз будет вода в море +27!
Хвігура мічти• вчера в 13:01
Ответ дляМожу брикнути
І у мене алергія сонячна, тому обираю кінець- вересня, початок жовтня, коли сонце ласкаве і після 11.00 ніколи не загораю.
Можу брикнути• вчера в 13:04
Ответ дляХвігура мічти
У мене діти школярі, не можу дозволити собі вересень :(
Тому обираю непопулярну Болгарію у червні.
Я йду з пляжу о 10:30, а наступного разу йду після 17:00. І одяг сонцезахисний знімаю лише після 18:00 і то не у перші дні.
Без Баяна
• вчера в 13:11
Ответ дляВсе будет, но потом
Підскажіть яку частину острова тоді краще вибрати?
Алькудія ж далі від аеропорту
Чи в ту сторону де Магалуф?
Алькудія ж далі від аеропорту
Чи в ту сторону де Магалуф?
Латексне альтер ЕГО• вчера в 13:11
Ответ дляБез Баяна
Це відпадає
Європейська країна тільки порібна
Хорватия в июле. но будет жара и очень теплое море. папа может ходить купаться вечером
Все будет, но потом• вчера в 13:17
Ответ дляБез Баяна
Алькудія ж далі від аеропорту
Чи в ту сторону де Магалуф?
Алькудія ж далі від аеропорту
Чи в ту сторону де Магалуф?
Мне понравилась сторона, где Манакор, Кала д Ор. Там белые пляжи, хвойные леса, пещеры и очень спокойный отдых. В Магалуфе еще не была.
Все будет, но потом• вчера в 13:18
Ответ дляБез Баяна
Алькудія ж далі від аеропорту
Чи в ту сторону де Магалуф?
Алькудія ж далі від аеропорту
Чи в ту сторону де Магалуф?
Насчет растояния не переживайте, та же Акульдия - это час на автобусе. Остров не такой большой, доедут на трансфере.
Сіточка• вчера в 13:21
Ответ дляМожу брикнути
ну мы купились на то, что это Корфу, я еще спрашивала тут, были только восторженные отзывы. и сам курорт (посёлок) был описан как ’самое живописное место на острове...’
в итоге единственный плюс, что там не было комаров. хотя мы брали и пшикалки, и фумигатор с собой. но в самолёте обратно с нами были люди (особенно дети) с огромными волдырями от укусов комаров прямо на лице.
нам повезло, но я, несмотря на то, что пряталась всё время в тени, обгорела, все плечи облазили потом капец. просто пока плавала/охлаждалась в ледяной воде, сгорела капец.
Турагенція Tourdream• вчера в 13:35
Ответ дляХвігура мічти
А там гори є на морському узбережжі? Чи рівнина?
Гори є, але не високі та вони знаходяться не біля пляжів, де розташовано більшість готелів, а поруч з скажемо так ’дикими пляжами’. А основні пляжі, у тому числі пляжі готелів, це широкі піщані на відкритій місцевості.
Мати тріля• вчера в 13:36
Ответ дляВсе будет, но потом
Да, на Коста Браве мне было страшновато купаться, если не полный штиль, волны вроде покатые, но такие большие и утягивающие сразу на глубину.
На Майорке комфортно плавать на глубину до буйков было.
Пригощаю кашею• вчера в 13:37
Я б радила Сардинію десь у вересні, але там були шалені шторми нещодавно. Хтозна, яка буде інфраструктура і море цього року.
ГендиреХтор• вчера в 13:39
Ответ дляМожу брикнути
27 не тепле, це гаряче море.
на Канарах никогда не бывает 25-27 вода, тем более в мае. Максимум 24 в августе-сентябре и то на Юге Тенерифе, ближе к Лос Гигантес
ГендиреХтор• вчера в 13:40
Ответ дляБез Баяна
конечно
это же Азоры, там море, на Канарах - океан