Хочу познайомитися з дівчиною для спілкування а там побачимо . прохання по можливості
Пишіть в приват
Рання пташка• 12 июня в 10:40
Давай фото - напишем. Вдруг, ты круглый пухляш. Можно без лица, покажи свой пресс и мышцы.
Море_море_я_скучаю• 12 июня в 11:21
Ответ дляDeXt
Я в Чехії з 2018р
І за 7 років не знайшов місцеву дівчину?),🤨
Це змушує замислитися
Море_море_я_скучаю• 12 июня в 11:44
Ответ дляDeXt
В житті все буває .тут не хто не запрошує заміж написано познайомитися а не шукаю дружину.
Що за потік свідомості?
В загальному зрозуміло, чого ви місцевим не потрібні
Чешська мова на якому рівні?
ЧорноброваЯ• 12 июня в 11:54
Ответ дляDeXt
Ви ж розумієте, що тут з вами ніхто не буде знайомитись? Чим ви могли б зацікавити не вашу цільову авдиторію? Тут загалом дівчата, жінки для інших цілей збираються. А для знайомств є тематичні онлайн-платформи.
Якщо ви цього не розумієте, то не дивно, що досі нікого не знайшли.
Ответ дляЧорноброваЯ
Розумію) но я пішов іншим шляхом) і зрозумів що так ви праві .Думав що тут можливо буде більше шансів))