Совбез• 13 июня в 08:43
У свекрови рак. Как поддержать мужа?
Муж переживает, на связи со свекровью.
Материально будет обеспечивать, так как операция очень дорогостоящая.
Понимаю, что для него это тоже шок. Как его поддержать, что правильно сказать?
СпайдерВумен• 13 июня в 12:46
Ответ дляСовбез
Спасибо большое за такой отзыв обширный.
Откроюсь, если что, спрашивайте
Совбез
• 13 июня в 12:47
Ответ дляЛялька в колисці
Автор з приводу видалення органів- правда. Моя сусідка лікує мочовий вже 4 роки, робила ТУР декілька раз, вливали в мочовий хімію. В операції їй відмовили, так як їй 73, сказали операція для неї важка.
Зараз вона отримує хімію внутрівенно, тяжко, є метастази вже, болі.
Якщо вашій свекрусі пропонують операцію, потрібно робити.
Урологія не дешева, моєму свекру простату Соснін видаляв в інституті урології , то легка операція, порівняно, але коштувала 2.5 тис дол.
Я б на вашому місці раз вже так сталося, шукала можливості чоловіку демобілізуватися( свекруха розводиться з чоловіком, інвалідність оформлює і син стає донлядальником) якщо це реально.
Їй точно буде потрібна допомога. А ви з дитям не особливо мобільні будете.
Бажаю вашій родині пройти це випробування ,свекрусі - ремісії і мудрих лікарів.
Відносно того що хтось має керувати процесом, то це 100%.
Я намагалася допомагати кумі: матеріально, возила до лікарів за потреби, в неї друга стадія раку кишківника була. Хороші прогнози, але із близьких, тих що жили в одній хаті - син, чоловік - ніхто не вникав, вона як виявилося не пила хімію ( просто складала ті ліки вдома, бо було від них погано ) і все. Я її повезла на контрольне КТ після четвертого курсу хімії з надією, що нам скажуть - все чисто, а там метастази… вивели нефростому і через 3 місяці похоронили. Потім син сказав- то вона не пила хімію
Дякую за відгук. Син не один, тому такий варіант не розглядаємо. Це зараз не головне.
Плекаю думи• 13 июня в 12:53
Ответ дляСовбез
Муж служит. Может только в телефонном режиме.
ТОді ваша підтримка буде в тому, що візьмете на себе якусь частину допомоги його мамі.
Плекаю думи• 13 июня в 12:58
Ответ дляSo_so
Вы же понимаете, что это нереально и просто приведет к увеличению её мучений и более быстрой смерти?
Должен быть тот, кто возьмёт контроль над происходящим, кто будет на связи с врачом, кто будет знать все детали операции и организует её, следить за анализами, ухаживать после, платить медперсоналу в больнице, знать какие показатели упали, какие выросли, какой лучший химиотерапевт, какая химия итд итп.
Згодна, зазвичай дійсно хворі самі це все контролюють але добре, коли поряд хтось з рідних, хто може все це підстрахувати, купити, дізнатися, контролювати і т.д. У мене під час хімії були проблеми з пам´яттю, лікар про це попереджала, що одразу приходимо з ручкою і блокнотом і все пишемо.
Автор, ви можете одразу проговорити зі свекрухою (ох і слово ж різке) можливість найняти доглядальницю, як я розумію, вона не готова вас в цій ролі розглядати, та й ви теж не дуже цього хочете .
Плекаю думи• 13 июня в 13:04
Ответ дляПланшетница
Почему она точно не сможет ?
Тому що людині елементарно потрібна допомога, навіть морально іноді дуже важливо, не кажучи про те, які наслідки і вплив хімії будуть на організм, післяопераційний період, це ж мова не про ’зуб вирвати’.
Плекаю думи• 13 июня в 13:21
Ответ дляСовбез
Положили в роддом. На сохранении сейчас. Вам не стыдно такое писать?
Бережіть себе, у вашому стані ви і малюк на першому місці!
Плекаю думи• 13 июня в 13:23
Ответ дляСовбез
Не знаю, почему у вас такой метод лечения (в хорошем смысле слова) при 3 стадии.
Читаю сейчас иностранные сайты, везде пишут, что уже со 2 стадии тотальную резекцию делают.
Редко частичную резекцию + химию.
Мабуть поряд багато інших органів і мяких тканин, щоб не було ризиків щось ’залишити’, видаляють все. Тільки не ясно як потім людина живе, без мочового ?
Совбез
• 13 июня в 13:39
Ответ дляПлекаю думи
Якщо можливості організму дозволяють перенести таке втручання, то формують новий сечовий міхур з кишківника.
Плекаю думи• 13 июня в 13:41
Ответ дляСовбез
Бажаю стабільного одужання вашій свекрусі і щоб все пішло ’за планом’, бо складно собі уявти життя і супутні проблеми. У мого тата був рак прямої кишки, то мабуть з пів року стома, а потім вже відновлюча операція, але все подолав, вже 12 ть років пройшло.
Совбез
• 13 июня в 13:48
Ответ дляПлекаю думи
Дякую 🙏
Зупка_цем• 13 июня в 14:29
Автор, у моей свекрови тоже рак, сейчас слава богу в ремиссии, несколько операций пережили, если вы в Киеве, то здесь хорошие специалисты, химия была все бесплатная, причем очень хорошая, финансирование на онко очень хорошее, почти все лечение было в Киеве бесплатное, даже медикаменты в аптеке выписывали бесплатно. От вас главное поддержка ей, уход и на будущее контролировать ее что бы она вовремя проходила обследования и КТ. Так как у нас уже один раз бы рецидив, она не вовремя обратилась, но слава богу так же химия помогла и сейчас все хорошо, но уже держим ее на контроле что лишний раз сходила проверилась.
Совбез
• 13 июня в 14:30
Ответ дляЗупка_цем
Спасибо. Тоже мочевой?
Зупка_цем• 13 июня в 14:46
Ответ дляСовбез
Спасибо. Тоже мочевой?
Нет, сначала рак груди 3 стадия были уже метастазы, удалили грудь, много химии, но через 1,5 года рецидив, метастази пошли в позвоночник, как говориться рак бьет по больному, она 10 лет назад попала в аварию и сильно повредила позвоночник, мы думали что уже все, так как позвоночник, но тоже сделали очень серьезную операцию и химию, 3 месяца была прикована к постели, сейчас работает все хорошо. Самое главное держать на контроли их лечение и период ремиссии, так как эта беда возвращается и вовремя лечить. Очень сильно ее подкосило это конечно выпадение волос полностью, она прям поникла, на улицу не выходила, мы купили ей сразу парик, точь в точь как у нее были волосы, что бы никто и не заметил что то парик и как то легче она перенесла, а то каждый спрашивает когда она была в платке, и постоянно ей рассказывай, а так многие и не заметили ничего, после химии через пару дней шла на работу. Так что все будет хорошо, у нас хорошее лечении в Киеве онко, за другие города не знаю, может и не так.
Пишущаяся• 13 июня в 20:42
Ответ дляЗроблено у 80-х
Їй 58 років. Це молода жінка фактично.
Це не про вік, а про характер. У мене батько в 64 отримав діагноз і вже 4 ст., виграю. У 70 інший тип і не нив, лікувався, потім на роботу. А молодші з таким самим діагнозом сиділи очі в стелю. Тому я якраз про характер свекрухи