пані Солоха• 14 июня в 17:32
Порадьте лікаря по операціям на оці
Дівчата, порадьте лікаря по операціям на очах. Ситуація така , у тата стався інсульт і пропав зір на одному оці (лівому)
На правому оці у нього ще багато років тому була травма і він на нього не бачив вже давно. Тепер у нього не бачать два ока. Шукаю лікаря який би міг відновити інсультний глаз, або шось зробити з тим що давно вже травмований. Чи є такі у Києві ?
пані Солоха
• 14 июня в 17:34
Ответ дляЗнаю бакси
Зверніться до Рубана Андрія Миколайовича,в нього золоті руки
Де він приймає? Дайте контакти
Запароленое одеяло• 14 июня в 17:40
Був інсульт у сусіда...Теж очі( вкинув гроші - нічого, на одне око повністю осліп - ось і історія з хмарною надією...