Нульовий сантиметр• 15 июня в 13:05
Куди краще вступати КНЕУ чи ДТЕУ маркетинг? Цікавить офлайн навчання. Приїжджі.
Контракт.
Ціни дивлюсь на +/- одному рівні.
Цікавить тільки офлайн навчання (не готова платити як за очну форму, а по суті сидітиме вдома)
Де краще база знань буде і перспективи з роботою?
Молчунья• 15 июня в 13:13
А коли потрібно подавати документи? Нас сказали що точні результати тільки 5 липня. У доньки геть не показало бали на комп´ютері. Тільки правильні відповіді кількість.
Слава Українi• 15 июня в 13:15
і там і там офлайн дуже умовно, були на дніх відкритих дверей в обох вишах
лекцій онлайн, семінарські (практичні) офлайн. В обох обіцяли вийти в повний офлайн після припинення воєнного стану
Бавовнятко• 15 июня в 13:24
Перспективы зависят от вашего ребенка
Племянница мужа училась в КНЭУ; стажировки/подработки со второго курса. К окончанию вуза у нее были предложения от двух международных компаний; сейчас работает удаленно на американский рынок. Но там ребенок реально учился и интересовался всем, чем можно, много курсов по интернету+английский С1
ГугелП@лАмался• 15 июня в 14:03
Дочь закончила 1 й курс,онлайн занятий не было
Разве что пару раз,обстрел,детям долго после него добираться до вуза,поэтому проводили дистанционно занятия
Киев
Нульовий сантиметр
• 15 июня в 14:09
Ответ дляГугелП@лАмался
Киев
який ВУЗ?
Корсет_на_шурупах• 15 июня в 14:41
Ответ дляГугелП@лАмался
Киев
Добрий день, підскажіть будь ласка який саме вуз?
ГугелП@лАмался• 15 июня в 15:04
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Дуікт ,комп инженерия
Упругая попка• 15 июня в 17:06
Ответ дляГугелП@лАмался
Дуікт ,комп инженерия
Підкажіть, будь ласка, які враження від вишу, які преподи? Сучасні, контактні, чи не дуже? Дуже мало відгуків про цей універ.