40каградусная• 16 июня в 17:33

Поїздка за кордон. Місця в автобусі.

Цікавить, якщо планується тривала подорож на відпочинок - Болгарія з Умані, як розподіляють місця в автобусі? Туроператор пропонував обрати місця за додаткову плату. Я відмовилась, а тепер сумніви - якщо посадять на останній ряд, де спинка не розкладається, це ж буде неможливо витримати більше доби?
Рогнеда Карповна• 16 июня в 17:35
А сколько стоит данная роскошь в виде выбора мест? Совсем охренели..) самолетом себя мнят🤦‍♀️
Крим мій• 16 июня в 17:36
Лучше всего первые места за водителем главное чтоб не возле туалета вонь еще то удовольствие
Чижик Пижик• 16 июня в 17:36
Ответ дляРогнеда Карповна
В самалете тоже свободная посадка
Пригаю-цибаю• 16 июня в 17:38
Ответ дляЧижик Пижик
В самалете тоже свободная посадка
Ні. Якщо хочеш то доплатиш і купиш своє місце. Не хочеш то граєш в лотерею
Чижик Пижик• 16 июня в 17:38
Ехали в прошлом году тоже так. Достались последние места. В нашем случае вышло даже лучше - места были шире чем все остальные.
Рогнеда Карповна• 16 июня в 17:39
Ответ дляЧижик Пижик
В самалете тоже свободная посадка
Я не знаю, как в самалете, я о самолете писала, автору.
Чижик Пижик• 16 июня в 17:39
Ответ дляПригаю-цибаю
Летала зимой в Рим. Даже и мысли не было доплачивать.
Мира всем• 16 июня в 17:40
Деякі перевізники одразу з місцями в квитках, деякі за додаткову плату
Пригаю-цибаю• 16 июня в 17:40
Ответ дляЧижик Пижик
Те що у вас думки такої не було не значить що в літаках немає цієї опції
Чижик Пижик• 16 июня в 17:40
Ответ дляРогнеда Карповна
Еду в трамвае с работы, не очень удобно редактировать
Мира всем• 16 июня в 17:40
Ответ дляРогнеда Карповна
300-400 грн бачила
Омлетик• 16 июня в 17:40
Я завжди вибираю предостанні місця , бо якщо задній ряд буде порожній можна буде прилягти поспати.
автор 40каградусная • 16 июня в 17:41
Ответ дляРогнеда Карповна
500 грн перші п´ять рядків за водієм, і 250 з 5 по 10 ряд.
Нас четверо, тому вирішила заощадити на виборі місця.
Рогнеда Карповна• 16 июня в 17:41
Ответ дляЧижик Пижик
Фух, спасибо. Но я хочу ответ автора увидеть, а не комменты о том, о чем все и так знают.
Рогнеда Карповна• 16 июня в 17:43
Ответ для40каградусная
😄 мдааа, барыги и тут ловят возможность заработать. Слушайте, а рассадить по-1 еще не угрожали, ну рилли как в авиа?))
Я б исходила из опыта людей, сможете ли вы перетерпеть худшее, худшее, судя по коммам, это вонь туалетная? И интересно, последние ряды сидений раскладываются? И они по 5 чел в ряд или 2*2?
автор 40каградусная • 16 июня в 17:43
Ответ дляЧижик Пижик
Але це ж для спини не зручно?((
Освічую темряву• 16 июня в 17:43
Ответ дляЧижик Пижик
В самалете тоже свободная посадка
самАльот -він такий))))
Рогнеда Карповна• 16 июня в 17:44
Ответ дляМира всем
300-400 грн бачила
Любое? Или как у автора, от ряда зависит.
автор 40каградусная • 16 июня в 17:46
Ответ дляРогнеда Карповна
По одному? 🤯 Сподіваюся, що ні, бо молодшій дитині п´ять років.
Чижик Пижик• 16 июня в 17:46
Ответ для40каградусная
Але це ж для спини не зручно?((
Розкладались як і всі інші. Це від автобусу залежить.
Мира всем• 16 июня в 17:46
Ответ дляРогнеда Карповна
Не памʼятаю, бачила в перевізника, яким їхала - я не купую. А от зараз до Кишинева купувала - чітко місця одразу в квитку
Освічую темряву• 16 июня в 17:46
Ответ дляМира всем
Теж здивована, бо у нас відразу при купівлі туру були вказані місця. Правда, це ще було при ’баризі’, 2015-2017рр. Тепер, видать, ера гімноїдів, котрі навіть за таке додумалась дерти гроші
Кофе в лобби• 16 июня в 17:46
Я завжди доплачує за гарні місця, особливо, як так довго їхати
Це якась тупа економія
Рогнеда Карповна• 16 июня в 17:47
Ответ для40каградусная
Ну я тоже надеюсь, но если в их головушках поселилась мысль о заработке на выборе мест, что уж.. и до этого недалеко 😄🥲
Чижик Пижик• 16 июня в 17:47
Ответ дляОсвічую темряву
самАльот -він такий))))
Би напевно вчителька? Чи комплекс відмінниці?
В гости звали?• 16 июня в 17:47
Ответ дляОмлетик
Там жарко дуже, навіть можна опіки отримати від металевих частин, бо двигун
Така бойова Я• 16 июня в 17:48
В прошлом году ехали в Болгарию. Купили билеты не у перевозчика , а на Блабла...на 300 грн дешевле каждый. И вот нас садят в последний ряд. И получилось в итоге супер. Сиденья раскладывались, никому сзади не мешая, расстояние для ног большое, можно было выставить в проход. Короче, получилось все наоборот.
Рогнеда Карповна• 16 июня в 17:50
Ответ дляТака бойова Я
А у вас сплошной ряд был из 5 сидений или проход и 2*2 мест?
Мира всем• 16 июня в 17:51
Ответ дляОсвічую темряву
Я їхала з кінцевої автобусом, то ніколи не купувала місця, якщо й пропонували) Все ок, сиділи всі, хто де хотів) Проблем не було. А от якщо підсідати, то, мабуть, не дуже(
Омлетик• 16 июня в 17:58
Ответ дляВ гости звали?
Я не знаю в яких автобусах ви їздили, але сучасні перевізники дуже комфортабельні, гарно працює кондиціонер і температура що ззаду що спереду однакова. Їздю постійно по Європі майже добу в дорозі до кордону, останній ряд мені найзручніше бо висидіти стільки часу я не можу.