Valiko• 17 июня в 16:56

Кишинів, де перечекати на рейс?

Вітаю, мама має летіти пізно ввечері з Кишиніва, тому хочу взяти квиток на автобус з запасом. Питання: де краще перечекати в районі автовокзалу, чи є там кімната відпочинку? Бо думала сплатити за бізнес лаунж в самому аеропорту, але читаю дуже погані відгуки про нього.
Isa Dora• 17 июня в 16:58
Скільки до автобуса часу?
Isa Dora• 17 июня в 16:59
Там можно і особливо не чекати, виходите з аеропорту і вже маршрутки самі закликають на Одессу
Решка7777• 17 июня в 17:00
на автовокзале не очень ,
тел такси 14 -2222, с Кишинева, с укр номера напрямую, до вєропорта 10 дол +-
SantaMonika• 17 июня в 17:04
В самому аеропорту нема де сісти і присісти. Він не справляється з навантаженням
Літаки часто затримують
Краще мати з собою якусь підстилку ( на підлогу сісти )
автор Valiko • 17 июня в 18:27
Ответ дляIsa Dora
Скільки до автобуса часу?
а це залежить, коли приїде. Не хочемо ризикувати, тому годин 5 точно доведеться кувать
автор Valiko • 17 июня в 18:28
Ответ дляIsa Dora
це туди, назад простіше. Тобто не треба звідти брати автобус завчасно?
автор Valiko • 17 июня в 18:53
Ответ дляРешка7777
на автовокзале не очень ,
а укр номер працює в роумінгу чи треба замовляти пакет?
Isa Dora• 18 июня в 08:34
Ответ дляValiko
Якщо на Одессу то там біля аеропорту ловлять наші мікроавтобуси))) просто закликають
Sverchok2012• 18 июня в 09:58
Ответ дляValiko
Працює, але не у всіх пакетах. На сайті дивитись треба. В аеропорту Кишинева є безкоштовний вайфай, якщо що. Я останній раз десь півтори годинки сиділа в кафе на другому поверсі, в тому, що вже після контролю, місць було багато, ніхто не проганяв.
natt25• 19 июня в 17:53
От і планую поїздку і взагалі не знаю якій запас часу треба брати між запланованим прибуття автобусу і вильотом? І потім де чекати в аеропорту? ....