Невгамовна• 05 июня в 17:03

Місце в автобусі

Дівчата, чи є туроператори, які при замовленні одразу гарантують певне місце в автобусі? Минулого року їхали в останному ряду, де не відкидаються крісла.
Це загальна практика чи місце можна забронювати?
Аноним НаВсеГда• 05 июня в 17:07
Бронювання нічого не гарантує(
Якось скористалась ПЛАТНИМ бронюванням конкретних місць в одного нашого відомого перевізника, а вони подали інший автобус, менший. І наші вибрані місця опинились майже в кінці автобусу, а не посередині з столиками, як бронювали.
автор Невгамовна • 05 июня в 17:11
Ответ дляАноним НаВсеГда
Бронювання нічого не гарантує(
Я чомусь думала, що автобуси мають місця...
Гірчинка• 05 июня в 17:22
Ой, одного разу доплатила за вибір місця в фліксбус, щоб з дітьми сидіти, а ці засранці перед виїздом оголосили, що заміна машини і в результаті діти сиділи біля туалету, а я за тим гівняним столиком і перепліталася ногами з незнацомими менв людьми, тьфу.

Нещодавно їхала кишинів-київ галтранс, я одразу купила квитки на 2й поверх, а водії побачили, що на 2му поверсі багато вільних місць і вони не захотіли, щоб біля них тусувалися люди, тому всіх з першого пересадили на другий. Люди кричали, що вони за 2 місяці купили на 1й, щоб їх не ухитувало, була баба на двох палках, малі діти, а їм все до сраки. Сказали, що заміна квитка і все.
Бокс-орун• 05 июня в 17:24
треба уточнювати. ми декілька років поспіль їздили з дітьми і бронювали на трьох 4 місця навколо столу - бо нам так було зручно. завжди сиділи там, де і бронювали. просто обговорювали це, що питання принципове.
декілька разів також при купівлі квитків бронювали 4 квитки один за одним (так, щоб на моїх дітей ніхто не гримав, що крісла відкинули назад), а також щоб вони по черзі мали змогу хоч якось прилягти на два сидіння.

якщо це не рейсовий автобус із вказанням місць, то треба обговорювати з туроператорами, які ’чартерними’ возять під конкретні курорти - ніколи з тим проблем не мали.
Угги_в_горошек• 05 июня в 17:33
Всегда беру фликсбас верхние первые панораму
Никто не мешает.
Гірчинка• 05 июня в 17:35
Ответ дляНевгамовна
Вони-то мають, але в договорі внизу малими буквами завжди дописано: перевізник має право змінити ...
Аноним НаВсеГда• 05 июня в 17:48
Ответ дляНевгамовна
Ну так так і є. Мають.
Я глянула план автобуса і забронювала в центрі, поряд з дверима, з столиками. Умовно, номер 29, 30, 31, 32.
А подали менший автобус, на 40 місць, і мої заброньовані 29-32 опинились майже в кінці і виявились зовсім не зручними.
Мелочунь• 05 июня в 17:51
У Альфа можна викупити місця
Кидаю курити• 05 июня в 17:51
Ответ дляУгги_в_горошек
Никто не мешает.
А они не практикуют замену автобусов? Я покупала Галтранс, второй ряд в одноэтажном автобусе, а заменили на двухэтажный и мои места стали первым рядом панорамным, а те, что были в том автобусе первым рядом, переместились в конец автобуса. Но правда в галтрансе и нумерация странная в некоторых автобусах
Угги_в_горошек• 05 июня в 17:53
Ответ дляКидаю курити
У меня такого ещё не было, что бы что-то меняли
автор Невгамовна • 05 июня в 18:03
Я думала, що треба міняти туропера, а виявляється, що то поширена практика.
Скляна миша• 05 июня в 22:15
Ответ дляНевгамовна
В прошлом году была возможность бронирования на вип автобусе, а на обычном нет . В этом году была возможность выбора мест с доплатой на обычном автобусе