Вумна вутка• 18 июня в 14:03

У кого діти спали до 9-10, а потімпішлив садочок

До 3 років такий графік був. В садочок треба будити в 7, як це зробити без стресу? Різко почати щодня підіймати чи якось повільно? В кого такий досвід був?
Мороженная курица• 18 июня в 14:05
Ви виходите на роботу?
Миллениалка• 18 июня в 14:05
З п´ятниці почати будити раніше, лягати раніше. Субота і неділя. В понеділок вже самостійно рано ляже
Кидстаффовка• 18 июня в 14:05
Готовить. Сначала пару раз в неделю. Потом все чаще вставать раньше
Рожева юбка• 18 июня в 14:08
Чого раніше не готували? Не планували садок?
автор Вумна вутка • 18 июня в 14:09
Ответ дляМороженная курица
Ви виходите на роботу?
Так
автор Вумна вутка • 18 июня в 14:09
Ответ дляРожева юбка
Не планували(
Значит надо• 18 июня в 14:11
Когда дочь собиралась в садик я начала за месяц их с мужем будить каждый день на 15 минут раньше (спать дочь и так шла рано), к сентябрю она уже начала вставать в 6.45, а мужа так и пришлось сталкивать в кровати чтобы он не опоздал завести ребенка в сад перед работой
Рожева юбка• 18 июня в 14:17
А в скільки дитина лягає?
Последний вагон• 18 июня в 14:21
Дочка спала до 10-11 нічого я не готувала її теж спала так само, в садочок водила просто будила в будні о 8 30 та й усе , водила на 9.00-9.30 годувала вдома бо вона не їла там. Потім коли старший пішов до школи не готувала то будила о 7.30. ні до садочку ні до школи. Я мама спати хочу
ГороховаЯ• 18 июня в 15:32
Ответ дляМиллениалка
Если бы все так просто было (((
муха в кедах• 18 июня в 18:36
Вообще не проблема.
Дочка спала до 11. Пошла в садик в 3 года и сразу перестроилась, со второго дня.
dahashutka19• 18 июня в 23:11
Ото мені більше нічого робити було)). В перший день садочку ранній підйом. І все .