Жинси на дитину• Изменено 18 июня 2025
Тут є ті , кого трамп зі штатів попер?
В мене-одних знайомих, дуже прикро. Інші наразі -не знаю, не хочеться нічого питати, і спитати наче тре, бо завжди піклуємося один про одного… це вже масово? Це якось від різновиду дозволів ʼвізʼ залежить?
Love_Love_Love_• 18 июня 2025
Ответ дляФсеСама
я с Украины не выезжала на день даже, так что про подачки вам лучше знать))
Але у вас чомусь підгорає від життя чужих жінок на форумі, у вас не ає своїх радостей в житті.
Раз вже вас так криє, то замість дурості писати поцікавтесь реальною ситуацією в США відносно різних програм.
Ластовиння• 18 июня 2025
Ответ дляФсеСама
І того так казитесь?
Ласую колобками• 18 июня 2025
Настя Коротких (жена Беднякова) с детьми вернулась, а не собиралась. Может тоже депортировали?
АяВсёЗнаю• 18 июня 2025
Ответ дляЛасую колобками
Не думаю. У них же молодший народжений в США.
Ласую колобками• 18 июня 2025
Ответ дляSofia2008
Вернулись ? А зачем тогда разводились ?
Все поняли, что они остались в США навсегда, а семья на расстоянии это не семья. Интересно.
А я откуда знаю причину развода?)
Жинси на дитину
• 18 июня 2025
Ответ дляSofia2008
Вернулись ? А зачем тогда разводились ?
Ви жартуєте? Він перманентно виїздив і жив з ними, це лише картинка для укр ютубу була, типу він тут, сумує😭🤡
Трільчиха• 19 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Не може такого бути. Ще раз, ті, хто заїхав після 16 серпня 23 року ще мають статус, а ті, хто раніше, перейшли на ТПС
Правла в тому, що не подовжують дозвіл на робота та права водійські та сдл. А ви самі знаєте як дорого сижіти в штатах та не працювати. Тому люди повнртаються у європу
Трільчиха• 19 июня 2025
Ответ дляSofia2008
Вернулись ? А зачем тогда разводились ?
Спосіб лишитисч в сша фіктивний шлюб з американцем
Трільчиха• 19 июня 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю
Це не дає їм права лишитися там
Мама Никитки-2• 19 июня 2025
Ответ дляТрільчиха
Самостійно виізжають, а не депортують. Це велика різниця.
Мама Никитки-2• 19 июня 2025
Ответ дляТрільчиха
На сьогодні це майже анріал. Я більше 30 років живу з чоловіком, но не зможу відповісти на питання, за яку б команду з футболу, бейсболу( потрібне підкреслити) він би вболівав, якщо йому б подобався цей вид спорту. Це реальне питання на перехресному інтервʼю. У пари двійко спільних дітей
Трільчиха• 19 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Саме так, самосиійно, добровільно виїзжають. Це з депортацією немає нічого спільного. Напевно автор, трохи не розумієтья в цих словах. Почула слово депртація і приміняє його до всіх.
Трільчиха• 19 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Так, питання там дійсно брєдові. Я про свого чоловіка, з яким живемо 25 років теж незнаю який номер його школи, як звали його вчительку іт.д. мені ця інфа взагалі непотрібна. А от на інтервью, я мабуть і не доказала б по оцим заританням, що насправлі живу з своїм чоловіпом.
Мама Никитки-2• 19 июня 2025
Ответ дляТрільчиха
Можливо.
Мама Никитки-2• 19 июня 2025
Ответ дляТрільчиха
Щас ще погіршилось. Спілкуюсь з парами що проходили інтервʼю в минулому році і осьо місяць тому. На сьогодні відчуття, що питання задають хворі на голову люди.
Трільчиха• 19 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Можливо.
Так, я,знаю 2 лбдей, у яких квиток через два тижні на виліт з сша. По причині, що не подовжують права водійські, відповідно і сдл і закінчується дозвіл на роботу.