Кумася• 19 июня в 10:21
Репеленти в АТБ. Хтосьб купував ? як вони?
Спрей 100 мл Своя Лінія від кліщів та комарів
Лосьйон-спрей від комарів Своя Лінія 100 мл
Засіб репелентний 100 мл Своя Лінія Extreme аерозоль
Кумася
• 19 июня в 10:24
Ответ дляВумна, аж страшно
Они на акции сейчас?
певні засоби так, але мене цікавить чи вони працюють
МЕСТО_Встречи• 19 июня в 10:45
Брала ТМ ANTI mosquito є в розетці, в Аврорі - дуже сподобались, дієві. Великий вибір для дітей і дорослих. Є така новинка у них стіки ANTI mosquito від комарів - бомбезний засіб, щось на подобі спіралей але запах приємніший і більш зручно у використанні. Оскільки це український виробник то і ціни гуманні, часто в розетці є знижка то взагалі ціни суперові. Придивіться думаю Вам сподобається
Гірчинка• 19 июня в 10:53
Користуюсь розмариновою ефірною олією. Дуже дієво. І натурально.
Запах не всім підійде)