Ниф_ниф• Изменено 20 июня в 18:31
Де купити квиток на потяг Будапешт Мукачево?
Дівчата, їздив колись потяг Будапешт Мукачево. Зараз не можу нагуглити інформацію. На укрзалізниці і приват 24 не висвітлює Де можна купити квиток? Дяка
MacOS-ница• 20 июня в 19:09
Вам правильне зверху посилання на сайт угорської залізниці дали
Знайшла два прямих потяги о 19.40 і 22.40
Ще є з пересадкою в Чопі.
НеГолосую• 20 июня в 21:22
Добрий вечір
Ми купляє на вокзалі в Будапешті там є такий синій кіоск де продають міжнародні квитки
Ціна за двох