Зайка11• 22 июня 2025

Де шукати перекупів, що скуповують білети Укрзалізниці?

Дівчатка, не можу придбати білети на потяг, готова переплачувати аби тільки знайти! Знаю, що багато білетів викуплено перекурами- де їх знайти ?
Дружная семейка• 22 июня 2025
Щоб купити білет, необхідно ввести паспортні дані. І так, ім´я у білеті має співпадати із ім´ям пасажира.
Тому,авторе, перекупи більше не викупають білети для перепродажу.
Спасу мир• 22 июня 2025
Ви думаєте комусь цікаво викупати квитки у Жиеринку?
Ашолюдискажуть• 22 июня 2025
Ответ дляДружная семейка
Ага, щас, моя подруга у них регулярно покупает,
Ашолюдискажуть• 22 июня 2025
Автор, за пару дней до нужной даты обычно все есть
Дружная семейка• 22 июня 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
То поділіться контактами з автором
Лепешечка• 22 июня 2025
В мене знайомий однокласник займає керівну посаду там, дзвонила сьогодні йому, сказав, що нічим не може мені допомогти :(, і це не відмазка, в нас нормальні відносини
Перекупи вам теж не допоможуть, я моніторила вночі, зазвичай везе
За ким я буду?• 22 июня 2025
Если не успели выкупить за 20 дней, то за трое суток всегда появляются билеты. Да, может не лучшие места, но есть на все поезда. Даже за час-два до отправления выкладывают билеты. Уже неоднократно с этим столкнулась.
автор Зайка11 • 22 июня 2025
Дівчата, не має нічого, сьогодні моніторю
Цілий день! Якщо є в когось контакти перекупів - напишіть і Приват
Червона рута• 22 июня 2025
Ответ дляЗайка11
а куда вы хоть едите?
автор Зайка11 • 22 июня 2025
Ответ дляЧервона рута
а куда вы хоть едите?
Потрібно ціле купе до Мукачево або Ужгород
Спасу мир• 22 июня 2025
Ответ дляЛепешечка
А де там?
Лепешечка• 22 июня 2025
Ответ дляЗайка11
Поставте автовикуп,не будете сидіти, як я сьогодні всю ніч у планшета, і то в різних вагонах взяла, але не стояти на кордоні 10 годин + зі стомленим і злим, як жандарм водієм
За ким я буду?• 22 июня 2025
Ответ дляЗайка11
на ужгородский поезд билеты разметаются в течение часа за 20 суток
Спасу мир• 22 июня 2025
Ответ дляЗайка11
Немає таких перекупів
Лепешечка• 22 июня 2025
Ответ дляСпасу мир
А де там?
На укрзал.
Блондинка в Шоколаде• 22 июня 2025
Ответ дляЗайка11
Очень много билетов бронирует сама система для особых покупателей
Они для инвалидов войны, дипломатов, командировок и самых военных
За 12 часов до отправления , если эти не едут, они будут в системе
Я работаю в УЗ
За ким я буду?• 22 июня 2025
Ответ дляЗайка11
Киев ужгород на 11 июля есть купе
Радикальная• 22 июня 2025
Ответ дляЗайка11
Ціле купе - це сама складна історія

Ще 1-2 місця можна знайти

Або просіться до провідника
Блондинка в Шоколаде• 22 июня 2025
Если у вас семья военных, позвоните в УЗ
0800 503 111- купе вам найдут і спец лінія для особливих клієнтів
kuskus• 22 июня 2025
Ответ дляЗайка11
Куди вам треба квитки і на коли?
Білка в колесі• 22 июня 2025
Я тоже смотрю Днепр - Одесса и ничего нет ...
автор Зайка11 • 22 июня 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Киев ужгород на 11 июля есть купе
Цей тиждень шукаю
До суботи
автор Зайка11 • 22 июня 2025
Ответ дляkuskus
Куди вам треба квитки і на коли?
Цей тиждень - Київ Мукачево
Білка в колесі• 22 июня 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Я работаю в УЗ
Скажите когда УЗ будет работать для людей ?
Карма хамелеона• 22 июня 2025
Ответ дляЧервона рута
а куда вы хоть едите?
Ну не едят они, а едут
Лепешечка• 22 июня 2025
Ответ дляБілка в колесі
Я навіть поїхала в каси, хотіла через готівку, мені сказали вже місяць міжнародні маршрутки ВИКЛЮЧНО через додаток, я кажу, а якщо в людини кнопочний телефон — пожали плечима
Причому каси на бульварі в Києві взагалі зачинені, поїхала на вокзал
из_под_тишка• 22 июня 2025
Ответ дляЧервона рута
а куда вы хоть едите?
В рот едят.
Шопингмонстр• 22 июня 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Что это значит семья военных?
ДлинноНожка• 22 июня 2025
Ответ дляДружная семейка
Може вони по іншому називаються, але вони є.
Наша футбольна команда їде на турнір в Воловець. За 20 днів о 8 ранку вже неможливо було купити білети. Я сама відкривала сайт, дивилась.
Тренер через когось домовлявся, але прийшлось доплачувати по 450 гривень. Може трохи дешевша доплата, бо оптом, їде біля 30 чоловік.
Пекельнi Борошна• 22 июня 2025
Ответ дляЗайка11
Цей тиждень - Київ Мукачево
Шось ви пізно кинулися, ще й задачка з зірочкою у вигляді цілого купе