Коржик• 23 июня 2025

Кто принимает эсциталопрам и прикрывается гидазепамом?

Сколько раз в день и в какой дозировке пьете гидазепам?
Бриджит_Фрикандо• 23 июня 2025
Я прикривалася гідазепамом перші 10 днів прийому АД,по 1 т. в день
вре_Динка• 23 июня 2025
Це лікар визначає, і робиться це лише при заході на препарат
автор Коржик • 23 июня 2025
Ответ длявре_Динка
А скількі триває захід? лікар сказав підвищити дозу або ад, або гілазепама, бо приймаю місяць, а тривога не проходить.
вре_Динка• 23 июня 2025
Ответ дляКоржик
ну за місяць тривога і не пройде.
у чоловіка тривога з 11 до 4 по тестам спустилася за трохи менше року.
може вам іншого лікаря спробувати?
Прилипало• 23 июня 2025
Ответ длявре_Динка
І то, лікар може призначити бо так за протоколом перестраховки. Якщо людина нормально може думати і відчувати, то гідазепам вона сама вирішує, чи приймати. Часто без нього чудово заходять
автор Коржик • 23 июня 2025
Ответ длявре_Динка
ну за місяць тривога і не пройде.
може вам іншого лікаря спробувати?
так Ви самі пишете, що за місяць не пройде, а де гарантія шо іншій лікар допоможе? а це все гроші(
ось що він мені написав
Прилипало• 23 июня 2025
Ответ дляКоржик
Дивно. У мене за 3 тижні пройшли тривожні атаки. А по скільки приймаєте?
автор Коржик • 23 июня 2025
Ответ дляПрилипало
10 мг
Прилипало• 23 июня 2025
Ответ дляКоржик
10 мг
Просто взагалі місяць і дається на звикання ж ніби.
Підвищувати гідазепам не бачу сенсу, постійно ж ви на ньому сидіти не будете. Можете почекати ще тиждень, не більше, можете спробувати 15мг 2 тижні. Якщо ні, то ні, треба інший препарат.
Але це знову ж з лікарем обговорити, я - якась анонімна порадниця. Просто кажу як сама логічно це розумію, у мене вже не один препарат був
автор Коржик • 23 июня 2025
Ответ дляПрилипало
Дякую, в мене вже 5 тижднів по 10 мг.
Але я на нього заходжу вдруге, перший раз допоміг на 2 роки, але я набрала дуже ваги 20 кг і вирішила зійти поступово, через 2 тижні без препарату симптоми повернулися. Але я не памʼятаю коли вперше було покращення.
Може й правда спробувати 15 мг.
автор Коржик • 23 июня 2025
Ответ дляПрилипало
лікар так написав
Прилипало• 23 июня 2025
Ответ дляКоржик
лікар так написав
Я це й коментувала. Скільки чекати? Навіщо гідазепам підвищувати? Він взагалі лише для прикриття побічних дій, якщо вони є