Україна понад усе!• 26 июня 2025
Ви хороша жінка для свого чоловіка?
Я ні. Якось переписувалась з іншим чоловіком за, що не можу себе пробачити. Ще я іноді лінива, можу не прибирати. Працюю на звичайній роботі, а мій чоловік на престижнішій. А Ви хороша жінка для свого чоловіка?
Ленивица-красавица• 26 июня 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Я готую, прибираю, турбуюсь про свого чоловіка. Хочу разом з ним проводити час, спільний відпочинок. Але чомусь повелась на численні спроби спілкування з боку іншого(
Ну значит вы хорошая функция, но не надежный партнер
Я не Тролль• 26 июня 2025
Такая себе... я ленивая, не готовлю, но убираю, часто спорю - взгляды на все у нас противоположные, мне не интересно, то что интересно ему
наверное на троечку именно как жена
не раз ему говорила - мы были бы идеальными любовниками - встретится внезапно, покуралесить и разбежаться
семейная жизнь чуть другое
наверное на троечку именно как жена
семейная жизнь чуть другое
Нічний дожор• 26 июня 2025
Я хреновая, ем ему мозг за все. Сильно поругались,понимаю, что я абьюзерша и истеричка.
Мания-Величия• 26 июня 2025
Ответ дляСметчица
По словам мужа я сама плохая жена , у всех других хорошие, а я плохая.
Судя по всему моему нянька, обслуга и любовница нужна плюс работающая и дающая бабки равносильно ему. Не тяну.
Постоянно меня с кем-то сравнивает с другими делами, у них так, а у них так.
Вибачте, але ваш чоловік - ідіот.
Жінка, яка заробляє на високому рівні, дуже складна в сумісному житті, адже вона вимоглива до партнера.
Знаю, бо я заробляю доволі непогано і жити зі мною може точно не кожен чоловік. Просто банальне: на спробу розповісти мені, що я погана дружина і поставити мені в приклад когось іншого, можна легко нарватися на фразу: ’Не подобаюся? Он там двері - йди до тієї, що гарна.’ Систематично ж так мене принижувати не вийде, бо терпіти я не стану.
Ваш чоловік саме тому і може собі дозволити так самостверджуватися за ваш рахунок, що ви від нього залежите.
Не танцую- но пою• 26 июня 2025
Я даже не задавалась таким вопросом. Мне главное , что я хорошая для себя. А муж вообще должен быть счастлив, что ему досталось такое сокровище , как я . Эту мысль я постоянно транслирую в браке. Не знаю верит ли в это муж , но претензии предъявляет очень редко и получает претензий в 2 раза больше. Поэтому старается не жаловаться )
Не танцую- но пою• 26 июня 2025
Ответ дляСметчица
И как вы реагируете на такое отношение к себе ?
ФФФФристайла• 26 июня 2025
Ответ дляМания-Величия
Вибачте, але ваш чоловік - ідіот.
Домогосподарки без власних грошей- найкращі дружини, це факт у більшості) І так, це прекрасно, коли ти те ж на двері можеш показати. На жаль, і в мого фраза проскакувала ’якщо щось не подобається, то...’, і не тільки в мене. Ну я висновки зробила, зараз все подобається)
Не танцую- но пою• 26 июня 2025
Ответ дляСметчица
Я ничего не просыраю. Ну только единственная проблема - муж мозгоклюй и нервотреп.
У меня много интересов и увлечений. Отвлекаюсь
То есть то, что в семье с мужем вы несчастливы и живёте с ним из-за денег - для вас это не просирание жизни ?
ФФФФристайла• 26 июня 2025
Ответ дляСметчица
Не, ну это пи..ц, извините. Это чистый абьюз и самоутверждение за счет другого человека. Он у Вас там кто? Миллионер с евро с отличной фигурой, чувством юмора и высоким уровнем интеллекта?
Клептоманка• 26 июня 2025
Я очень хорошая жена для своего мужа. Но обычно он убирает. Я готовлю. Работаю тоже и даже более, чем успешно. Умею придумать, как улучшить быт. У меня есть фатазия и деньги. Хорошо выгляжу. Слежу за собой. Салоны, красивая одежда, обувь, спортом занимаюсь с мужем.
ЛижТолько• 26 июня 2025
Ответ дляСметчица
Ну когда нет смены обстановки новых эмоций это выматывает. Я когда не работала месяц побытовала и стала занятия искать. Не вытерпела больше этой рутины.
А на работе какая смена обстановки? Не ходить на работу это не означает целыми днями стоять у плиты и полы надраивать.
Сметчица• 26 июня 2025
Ответ дляСовбез
Значения має виключно те, що відчуває ваш чоловік поруч із вами. Якщо йому добре, то ніякі брудні підлоги цього не зіпсують. А якщо погано, то ваші кар´єрні злети це не змінять. Так саме і у вас
Гарно написали
Сметчица• 26 июня 2025
Ответ дляСовбез
Так в в нас мої різноманітні зайняття йому не до вподоби він хоче обслуговуючий персонал тому не сходимося, сварки кожен правий по своєму . Він не відчуває обслуговуючого персоналу поряд тому йому погано, турботи навколо нього. Якщо я турбуюся то я виснажена бо для себе нічого не маю.
Сметчица• 26 июня 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Что вкладывать в понятие хорошая?
Я верная, могу поддержать, со мной есть о чем поговорить
Но я не готовлю, не убираю и муж у меня не на первом месте
А чого не на першому?
Сметчица• 26 июня 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ось бачите ви все робите а йому не так. А що він хоче ви питали?
Мій хоче щоб після роботи я займалася тільки господарством а потім приділяла увагу йому.
А я хочу наприклад приділити увагу собі.
На роботі не зручно чому вдома я теж маю жити для когось?
Хатні справи в мене на вихідних а після роботи хочу чогось для себе. Ввечорі можна і для чоловіка але не весь час окрім роботи на яку я ходжу тому що треба
Сметчица• 26 июня 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
По різному, відволікаюся роблю те що мені комфортно все одно буду поганою . Що я ще можу зробити. Я не можу відповідати усьому тому що потребує чоловік за своїм темпераментом. Можу виділити час приготовити, прибрати але увесь день цього робити не можу у мене з´їде дах. Роблю так щоб не з´їжджав і все.
Мені норм а йому погано , я є не відповідаю його очікуванням
Сметчица• 26 июня 2025
Ответ дляФФФФристайла
Без власних грошей з моїм чоловіком - не мій вариант. А мне є забаганки які він не буде виконувати, тому без роботи я не можу.
Сметчица• 26 июня 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Ну купити своє житло я не можу тому абстрагувалася в все. Займаюсь улюбленими справами
Сметчица• 26 июня 2025
Ответ дляФФФФристайла
Звичайна людина яка має таке уявлення про ідеальність жінки. Мабудь виховання
Мания-Величия• 26 июня 2025
Ответ дляФФФФристайла
В принципі, коли немає матеріальної залежності один від одного, то доводиться давати партнеру якісь інші цінності, окрім матеріальних. Тут то у всіх цих чоловіків-мрійників про дружин, що гарно заробляють, і виникають проблеми. Адже таку жінку вже не влаштовує чоловік, що просто ходить на роботу і приносить якісь гроші. Вона і сама так робить. Та й, як вже обговорюємо, не вийде маніпулювати грошима.
Треба вже напрягатися і бути для дружини чимось більшим, ніж банкомат, та й зважувати свої слова треба. А такі ’мрійники’ про це не думають, бо єдине, чим вони мотивуються в своєму бажанні такої дружини - зменшення власної відповідальності за матеріальний стан родини.
Сметчица• 26 июня 2025
Ответ дляЛижТолько
Для мене тільки такий варіант. Треба десь грошики брати. А мого чоловіка такі поняття якщо дружина вдома повинно бути заготовлено придбано прийде і буде зауваження робити , виставляти свої вимоги до чистоти до страв. Там такі вимоги як у попелюшки що все не переробиш будеш виснаженою без грошей ще і зауваження будуть робити тому для мене краще робота зі зміною обставин
ФФФФристайла• 26 июня 2025
Ответ дляСметчица
Ідеальних не буває. Нехай сам майстер-клас покаже спочатку. Але, я таких бачила багато. В мене сусід живе з мамою, то там, то там підробляє, таке собі щастя. Пішов на побачення, довго потім розказував, що дівчина не доглядає за собою, бо гель лаку не було) і що? Десь знаходить собі дівчат і на секс, і на побачення. Жлоб ще той, ні роботи, ні житла. Ось так) І на таких черга.
ЛижТолько• 26 июня 2025
Ответ дляСметчица
Так це у вас так. У інших може бути так само при тому, що жінка ще й працює. Ви просто втікаєте від тиску чоловіка і оце ваше смена обстановки тут ні до чого.
Ленивица-красавица• 26 июня 2025
Ответ дляСметчица
А чого не на першому?
Потому что на первом я, мои увлечения, моя жизнь, я никогда не поставлю мужчину выше этого
Совбез• 26 июня 2025
Ответ дляСметчица
То ви не підходите одне одному і мучатись поруч нема сенсу
Пацака-задирака• 26 июня 2025
Я такая хорошая что сейчас напишут- тролль. Красивая, умная, добрая, хорошо слушаю, во всем поддерживаю. Люблю секс. Зарабатываю очень много, больше мужа (он тоже много). Хозяйственная. Так у мужа после 10 лет брака начался кризис и говорит я плохая жена! Но вроде уже успокоился, приходит в норму
Ласунка• 26 июня 2025
я неідеальна жінка: негарна, хазяйка на трієчку, лінива, стерва, інтроверт. Але й чоловік в мене теж неідеальний, має мабуть стільки ж недоліків. Тому ми разом вже 24 роки
бо навряд чи бувають ідеальні люди, а якщо й бувають, то мабуть скоро набридне постійно бути з таким.
Сметчица• 26 июня 2025
Ответ дляЛижТолько
В мене і зміна обстановки в робота і гроші а так нема нічого