Помаранчова душа• 26 июня 2025
Когда начисляются отпускные?За сколько дней до отпуска?
У меня остаётся 4 дня до отпуска
Околовита• 26 июня 2025
У нас відпускні нараховуються у вівторок або четверга після подання заяви. Як у вас, хто ж знає.
іронічна антитеза• 26 июня 2025
Зараз до початку відпустки, тобто можуть виплатити за день або навіть в перший день відпустки.
Мрії у вирії• 26 июня 2025
Вы должны их получить за день до отпуска.
Например, 5-го отпуск, 4-го до конца дня должны получить. Это по закону.
Байрактара• 26 июня 2025
Ответ дляСегодня сержусь
По закону- макс -за 3 дня до отпуска
Підтримую. Так і є. Можна раніше, якщо є вільні кошти у підприємства. Якщо пізніше - то то вже при перевірці порушення.
Мрії у вирії• 26 июня 2025
Ответ дляБайрактара
Під час воєнного стану внесли корективи. За день до початку відпустки.
Наприклад, 5 числа відпустка, 4-го до кінця дня повинні зайти кошти.
Раніше було за 3 дні.