Бабця в мештах• 26 июня 2025
Нехватка витаминов в организме, железа
Как у вас проявлялось,до того как узнали об этом? Интересует симптоматика
Перекус беру завжди• 26 июня 2025
дуже хочеться крейди. прям слина тече як чую запах мокрої побілки, цементу або після дощу.
гемоглобін загалом високий, але кількість заліза в еритроцитах мала.
Бабця в мештах
• 26 июня 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
А мне мыла хочется,прям вот вижу мыло,и трусит,кстати мела тоже хочется периодически конечно,но очень сильно
Застряла• 26 июня 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Аналізи, гемоглобін 130, феритин 4
Якось налагодили?
Асталависта бэйби• 26 июня 2025
Ніяк, окрім зниження лібідо. Я серйозно. Феритин 13, гемоглобін 123
Даха-сваха• 26 июня 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Так у вас же норма
Куда ж без меня• 26 июня 2025
Ответ дляЗастряла
Якось налагодили?
Пью залізо, ось вже 2й місяць, потім перевірю знов
Асталависта бэйби• 26 июня 2025
Ответ дляДаха-сваха
Так у вас же норма
Ні, лікар сказав, що низький феритин і гемоглобін