Балаболка• 27 июня 2025
Замочила белую футболку в отбеливателе,а она покрылась розовыми пятнами.Всё уже?
Выбросить? У кого-то такое было?
Лепешечка• 27 июня 2025
Я мужу на белой, хлопковой футболке хотела пятно вывести отбеливателем, а на том месте пошли голубые пятна и там где попали капли, я бысто под протрчную воду с хозяйственным мылом, всë норм. Никаких пятен, белая
БершкомангоЗар• 27 июня 2025
Ніколи нічого не замочую
Перу денкміт для білої білизни, ідеально чисті білі речі
Блакитна устриця• 27 июня 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Ніколи нічого не замочую
Я дитячі білі шкарпетки на ніч замовчую в перкарбонаті і потім на швидкий цикл 40 градусів. Інакша повністю не вистіруються
Блакитна устриця• 27 июня 2025
Авторе, футболку прополощіть в холодній проточній воді. Розведіть окропом перкарбонат, нехай трохи охолоне і занурить на 2-3 години футболку. Має відстіратися
БершкомангоЗар• 27 июня 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Мені цим порошок все відбирається.
Син любить спортивні білі.
Взагалі ніколи не замочувала нічого
Син любить спортивні білі.
Взагалі ніколи не замочувала нічого
Блакитна устриця• 27 июня 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Мені цим порошок все відбирається.
Син любить спортивні білі.
Взагалі ніколи не замочувала нічого
Син любить спортивні білі.
Взагалі ніколи не замочувала нічого
Я ним не перу, користуюсь лише як відбілювачем для замочування і потім трохи додаю вже до пральної машини, коли біле прання. Перу капсулами Аріель або різними гелями Домол, в мене для різного прання різні засоби, я єнот-полоскун 🙈
БершкомангоЗар• 27 июня 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Мені немає потреби щось в тазах замочувати. Порошок справляється чудово без лишніх заморочок
Радість моя• 27 июня 2025
Купите функціональний очиститель amway lock для мебели, дочка покрасила голову у подруги и с намазаной головою пришла домой и волосами запачкала куртку весь воротник , и показала через 4 дня .Не чем не отстиралась только етим средством.Попробуйте.
Блакитна устриця• 27 июня 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Може у вас син носить білі шкарпетки лише в кроси та охайно. Мій старший теж так, його білі шкарпетки не треба замочувати. Але він і дорослий вже. А донька не знаю як носить, але вони чорні! Після танців, після акробатики, після школи у бабусі ходить без капців. Її без замочування відіпрати не реально
Блакитна устриця• 27 июня 2025
Ответ дляРадість моя
Оцим?
БершкомангоЗар• 27 июня 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Не акуратно носить. Донька теж не акуратно.
Цей порошок має вже Oxi в складі і нічого не треба замочувати. Всі плями відпирає.
Нічого в тазах не мочу
Лунтик-паунтик• 27 июня 2025
Отбеливатель для цветного, Домол, в банке, хорошо развожу. В прохладной воде оставляю на время
Не против• 27 июня 2025
как отбеливатель мог дать розовые пятна на белом?
если вы ванишем залили, то это розовый цвет просто выстирается
Петриківна• 27 июня 2025
Я замочила хб курточку белую немного металлизированную в кислородом отбеливателе. Все облезло(, а помада из-за которой и замачивала так и не отстиралась.
Блакитна устриця• 27 июня 2025
Ответ дляРадість моя
Так
Ого. Не знала, що він настільки потужний. Я ним користуюсь для прибирання. Тепер буду знати, що й плями можна пробувати вивести. Дякую!
Блакитна устриця• 27 июня 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Нічого в тазах не мочу
Охі- це перкарбонат. Зазвичай його додають у плямовивідники десь 30-40%, принаймні раніше так було у ведерці Домол, Амвей. Я купляю чистий перкарбонат в Аврорі. Він в них називається Кисневий відбілювач Ms Helen. Я порівнювала його з іншими дорожчими, які купувала в інтернеті на вагу і він реально або такий самий, або навіть кращий.
БершкомангоЗар• 27 июня 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Охі я назвала відбідбвач, який вже присутній в порошку яким я перу
Мені немає потреби возитися з тазами, замочуваннями і так далі
Засипала порошок, нажала кнопку і все
Блакитна устриця• 27 июня 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Засипала порошок, нажала кнопку і все
Я вам про це і написала. У вашому порошку приблизно 30-40%, а може і менше, перкарбонату. Мені щоб відстиралися білі шкарпетки треба замочувати у 100% перкарбонаті. Можливо від води ще залежить. Ми якось відпочивали на Волині та у Степановці, то там все ідеально відстірувалось навіть на коротких циклах без замочування звичайним порошком Аріель
БершкомангоЗар• 27 июня 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Так я ж про це і пишу. Є якісні порошки, закинув і пере.
До чого ці замочування
Блакитна устриця• 27 июня 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
До чого ці замочування
Покажіть свій якісний, може і мені не знадобиться замочування
БершкомангоЗар• 27 июня 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Denkmit , зелена упаковка
Блакитна устриця• 27 июня 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Denkmit , зелена упаковка
Я пробувала, не творить він чудес, на жаль. Напевно все ж таки справа у воді, у нас вона погана, у липні-серпні навіть буває з жовтувато-зеленуватим відтінком
БершкомангоЗар• 27 июня 2025
Ответ дляБлакитна устриця
В мене творить. І в куми, мами, сестри.
Навіть дівчина в якої я купую постійно, аони з Німеччини возять, говорить ,що тільки ним пере.
Брала в неї різні, дорожчі але він мій фаворит 10 років
Молочні і бежеві речі з часом стають білосніжний.
Але не гель, а саме порошок
Блакитна устриця• 27 июня 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
В мене творить. І в куми, мами, сестри.
Але не гель, а саме порошок
Так ваші мама, кума та сестра напевно з вами в одному місті живуть і однією водою користуються?
Радість моя• 27 июня 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Спробуйте
БершкомангоЗар• 27 июня 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Звичайно що ні. В мами вода з криниці, в мене загальний водопровід, сестра в іншому місті.
Коліжанок підсадила на нього, всім подобається.
БершкомангоЗар• 27 июня 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Я ж не рекламую, мені яка різниця.
Мені він підходить і поганих відгуків я не чула. Інші нехай роблять, як підходить їм