Чумацький Шлях• 29 июня в 02:34

Кременчуг як ви?

Читаю новини це жах!та і взагалі щось сьогодні по всій майже Україні чорне роблять… канали пишуть давно такого не було!шахеди вже у Львів навіть залетіли,а там вже давно спокійно
А я нівроку• 29 июня в 02:36
Нам пи
З горіха зерня• 29 июня в 02:38
Ответ дляА я нівроку
Нам пи
Боже мой,прячтесь пожалуйста
Засомневаю• 29 июня в 02:38
День Конституції
Федорино Горе• 29 июня в 02:38
Ответ дляА я нівроку
Нам пи
Москалям давно звиздець,їх Бог мізками обділив,от вони і бісяться
А я нівроку• 29 июня в 02:39
Ответ дляЗ горіха зерня
Боже мой,прячтесь пожалуйста
Куди (
Сидимо в подїзді
За вікном за 3 км від нас вибухи
автор Чумацький Шлях • 29 июня в 02:39
Ответ дляЗасомневаю
День Конституції
22,23,24 по святам як раз не запускали ракети,а в цьому році щось зовсім інша тактика у всьому в них
А я нівроку• 29 июня в 02:40
Ответ дляФедорино Горе
Немає бога
Звідки їм той звіздец станеться?(
Червона калина• 29 июня в 02:40
Ответ дляЧумацький Шлях
Поміняли керівництво....
автор Чумацький Шлях • 29 июня в 02:40
Ответ дляЧервона калина
Поміняли керівництво....
Капець я і не знала!тепер все ясно
А я нівроку• 29 июня в 02:40
Ответ дляЧумацький Шлях
Просто тоді гралися
Зараз вбивають
автор Чумацький Шлях • 29 июня в 02:41
Ответ дляА я нівроку
Куди (
Сидимо в подїзді
За вікном за 3 км від нас вибухи
Жах!!!!!підвалу в будинку немає ?!?!
автор Чумацький Шлях • 29 июня в 02:41
Ответ дляА я нівроку
Просто тоді гралися
Зараз вбивають
100000%
Солоденька цукОрка• 29 июня в 02:41
Вже місця живого там немає, а вони ще бомблять і бомблять.
А я нівроку• 29 июня в 02:41
Ответ дляЧумацький Шлях
Жах!!!!!підвалу в будинку немає ?!?!
Навіщо
Щоб довше шукали)
автор Чумацький Шлях • 29 июня в 02:42
Ответ дляА я нівроку
Навіщо
Щоб довше шукали)
Якщо панелька то так ((())
Соображалочка• 29 июня в 02:44
Ответ дляЧумацький Шлях
Жах!!!!!підвалу в будинку немає ?!?!
Люди в поїзді
автор Чумацький Шлях • 29 июня в 02:48
Ответ дляСоображалочка
Люди в поїзді
В під’їзді ,а не поїзді
А я нівроку• 29 июня в 02:49
Ответ дляСоображалочка
Люди в поїзді
Т9 якщо в мене виправило не зовсім коректно,то хоч ви правильно читайте
До чого тут потяг
Під´їзд
А я нівроку• 29 июня в 02:50
Ответ дляЧумацький Шлях
В під’їзді ,а не поїзді
Т9 не коректно виправив,так у під´їзді
Бензопирен• 29 июня в 02:53
Це просто жах! Кацапські виродки
Гжегож Бженчишчикевич• 29 июня в 02:53
Тримайтеся, ще до вас летить😢
Кракадэ• 29 июня в 02:55
Як вже вони достали,третю суботу підряд, знов безсонна ніч, москалі е...чі
Срочнокпсихологу• 29 июня в 02:57
Кременчук, Миколаїв - тримайтеся, просто хочу вас обійняти! (Київ, теж не спимо в підвалі, але ’не наш день’ сьогодні).
Тихомандражная• 29 июня в 02:59
Не Кременчук, район (ГП). Прокинулась коли балістику збили бо будинок затрясся. Тварі
ТаПрямТам• 29 июня в 03:01
реально взагалі не розумію що вони там луплять. воно ж стерте в порошок просто. і давно... я, правда, якийсь час не була у місті. але ну що там такою кількістю можна бити!? якийсь просто маразм навіть... а близькі старі люди там зараз. вони дві попередні практично не знаю як пережили. зараз навіть не знаю що робити. дзвонити то ще більше теребити... вони далеко, її не задіне, але ж я боюсь щоб не обох та в лікарні чи ще гірше . вони бояться тих вибухів. а там реально ну дуже голосно. і дім здригається повністю. і йти ховатися нікуди, взагалі. там укриття до якого навіть на авто довго їхати та і забите тими, що поряд живуть... взагалі Малецького вбити за організацію укриттів мало... тварюка рідкісна
графиняВишенка• 29 июня в 03:01
Дышим, дышим, вдыхаем, выдыхаем, только переехали из Киева подо Львов и тут такое же... Всем сочувствие и всем быть сбереженными...
автор Чумацький Шлях • 29 июня в 03:01
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ой ,сплюньте
ТаПрямТам• 29 июня в 03:04
Ответ дляТихомандражная
та у вас же там відстані які крихітні. я у Києві, то в нас практично пів міста чутно з мого берега, а там взагалі Плавні, Світловодськ та Кременчук - все разом як одне ціле. а якщо по воді то взагалі воно ж і розносе йще
Муркошечка• 29 июня в 03:07
Ответ дляТихомандражная
Я теж, ви на Героїв Дніпра?
Тихомандражная• 29 июня в 03:08
Ответ дляМуркошечка
Я теж, ви на Героїв Дніпра?
Паркове озеро