Плету корзинки• 29 июня 2025
А чи на часі весілля під час війни?
Кукарикуууууу• 29 июня 2025
Почему нет? Жизнь идет свом чередом, люди рождаются, женятся, умирают во все времена, даже в очень тяжелые.
дякую аж підскакую• 29 июня 2025
Ответ дляПлету корзинки
Чи краще на ЗСУ ці гроші?
Зависит от ваших моральных установок
НаливайКа• 29 июня 2025
Ответ дляПлету корзинки
Чи краще на ЗСУ ці гроші?
На зсу пусть зеля и команда шевелятся, или деньги для меня и семьи
ВерСаСе• 29 июня 2025
Ответ дляПлету корзинки
Чи краще на ЗСУ ці гроші?
С бюджета манек и марафонов пусть дронов покупают.
Гостра на язик• 29 июня 2025
Ответ дляПлету корзинки
Чи краще на ЗСУ ці гроші?
Да и самим в ЗСУ пойти, квартиры, машины все продать и на ЗСУ
Говорю відверто• 29 июня 2025
Ответ дляПлету корзинки
Чи краще на ЗСУ ці гроші?
Надеюсь вы свои собираетесь отдавать, а не советовать это сделать другим.
И да, напомню, война 11 лет. Вы точно в трауре были все это время? Очень сомневаюсь
Кружите меня,кружите• 29 июня 2025
Ответ дляПлету корзинки
Чи краще на ЗСУ ці гроші?
Краще не змішувати все докупи. Люди заробляють на своє життя і сплачують податок 5% окремо на ЗСУ, хтось ще донатить.
Чесно, я не розумію чому через війну у людей віднімати частину життя. Щоб що, порадувати русню, що вони в українців всі радощі зібрали, вкрали у дітей дитинство, у молоді молодість, у батьків молодят можливість порадіти за створення нової родини?
Авторе, не лізте у чужу кишеню і не рахуйте чужі гроші. Краще підіть до депутатів і спитайте навіщо їм нові машини та будинки, нехай ті гроші на ЗСУ віддадуть
Пампушечка• 29 июня 2025
Ответ дляПлету корзинки
Чи краще на ЗСУ ці гроші?
Лучше мне, обязуюсь выпить за здоровье молодых!
Поліцейський патруль• 29 июня 2025
Ответ дляПлету корзинки
Чи краще на ЗСУ ці гроші?
Правильно. Деньги на ЗСУ, а мужа после первой брачной ночи на фронт, а жена на оборонное предприятие снаряды делать или дроны собирать.
руки_Крюги• 29 июня 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Жена тоже должна отдать первую ночь всему полку, по очереди
Пирожкиня• 29 июня 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Я аж всплакнула от умиления 🥺
Кружите меня,кружите• 29 июня 2025
Ответ дляКукарикуууууу
А наші хлопці боронять Україну і кожну хвилину ризикують життям не заради того, щоб уся Україна в журбі сиділа на радість ворогу, а саме заради того, щоб тут в тилу життя продовжувалось
Кукарикуууууу• 29 июня 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
Именно так
woman Warrior• 29 июня 2025
Ответ дляПлету корзинки
Чи краще на ЗСУ ці гроші?
нет.
Люди должны жить здесь и сейчас.
Ненька наша• 29 июня 2025
Весілля, ДН, хрестини, випуски, поминки, як бачите все на часі, якщо є кошти та бажання. В мене не було весілля, бо мені воно і до війни не було потрібно, а комусь треба то хай святкує, не засуджую. Тим паче не забуваємо що економіка тримається на податках, а ресторани, кафе, бенкетні зали, мають найманих працівників яким дають роботу і сплачують податки.
Слобожаночка• 29 июня 2025
Ответ дляПлету корзинки
Чи краще на ЗСУ ці гроші?
Война на постоянной основе... Свадьбы теперь нужно отменить вообще?