ПАЦАНКА О• 29 июня в 22:41
Тцк. 17 років. Чи є випадки що штрафують?
Якщо немає приписного? Чи чули випадки що штрафують? Якщо діти за кордоном . Чи реєструєтесь через дію ? Як це . Підкажіть
Зубожиння• 29 июня в 22:44
Закордоном спочатку реєструються у Резерві тільки тоді, коли потрібно отримати новий паспорт. Не знаю ні одного хлопця, котрий свідомо зробив би це без такої необхідності.
ДлинноНожка• 29 июня в 23:09
Си отнимали вже новий паспорт закордонний? Якщо ні, то подумайте про це
Залетна Я тут• 29 июня в 23:24
Ответ дляЗубожиння
Свята наївність. Дані зі школи передають восени і вони прекрасно знають хто і де. Хіба що не планувати ніколи перетинати кордон України, навіть якщо бути студентом іноземного ВУЗу.
Залетна Я тут• 29 июня в 23:28
Так, і я в школі працювала. І так, в мене сину 17. І так, він оновив дані, ми періодично їздимо в Україну. З вересня навчається за кордоном.
Братья Капли• 29 июня в 23:35
Дуже легко пройшов реєстрацію в Резерв+. Який сенс не відмічатися, якщо дитина все одно є в Оберігі? Паспорт робили ж в 14. Да і загран одразу підтягує данні