Бабуся мороз• 02 июля в 09:25
Вам 25 років, який подарунок – враження було б приємно отримати від близьких?
Всех в сад• 02 июля в 09:26
Билеты на концерт любимой группы. Полёт на воздушном шаре. День в спа.
НаБалКоніХодять• 02 июля в 09:27
Мне на 27 лет родители квартиру подарили
Прекрасные враження остались
ЯспАкойнаЯ• 02 июля в 09:28
Ответ дляНаБалКоніХодять
Прекрасные враження остались
Хорошие родители
НаБалКоніХодять• 02 июля в 09:36
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Хорошие родители
Это правда
Благодарю Бога за то, что они достались мне
Стрекоза любви• 02 июля в 09:38
Мені трохи більше, чим 25, але особисто я б хотіла, щоб люди близькі всі разом зібралися, десь на природі або у заміському будинку з великою територію. Сервірування столу, декор, легкі страви, всі більш-менш тематично вдягнуті, фотограф, проектор з фотографіями дитинства, розповідями. Якби мені подарували такий «all inclusive», тобто все повністю організовано, то я була б дуже задоволена.
Виниловая пластинка• 02 июля в 09:41
Машину , квартиру. Якщо щось дешевше - омріяну мандрівку. Доньці в цьому році 20, це буде Париж
Виниловая пластинка• 02 июля в 09:42
Ответ дляСтрекоза любви
Я б від такого років в 60 не відмовилась би
Бабуся мороз
• 02 июля в 09:43
Ответ дляСтрекоза любви
Дякую! щось таке плануємо. Хотілося ще враження у подарунок додати
Зоряний Шлях• 02 июля в 09:45
Ответ дляНаБалКоніХодять
Прекрасные враження остались
А мне как раз на 25, тоже хотела написать, что враження - что надо! )))
Зоряний Шлях• 02 июля в 09:47
Ответ дляСтрекоза любви
Вам так хочется именно потому, что вам намного больше 25.
Стрекоза любви• 02 июля в 09:55
Ответ дляЗоряний Шлях
Вам паспорт показати?
Ні, не через те, що мені 50 за вашою логікою, а тому що вже 4 рік з часу повномасштабного вторгнення живу то тут, то там. Так само і мої близькі. З кимось взагалі не бачилась жодного разу за ці роки. Просто якийсь 4 річний марафон з переїздів і війни. Тому так, якби ми зібралися всі в одному місці, то для мене це було б свято для душі.
З родзинкою• 02 июля в 10:02
Я бы хотела поездку на море хоть в Болгарию. Сыну уже даже не знаю чтобы он хотел. За границу не выезжает. А тут ну что здесь можно хотеть? В Карпаты он и сам ездил без меня. В Одессу стремно ехать.
Все що написали вище - гарні ідеї, я теж була б рада таких подарунків і таких люблячих і уважних батьків/родичів. Залежно що потребує на 25 більше і фінансові можливості. Бо мої ні на 25, ні 20, ні інші круглі чи пів круглі дати Нічого більшого чим пляшку шампанського з атб по знижці не купляли, для того щоб зі мною ’відсвʼяткувати’.