Флюорография гуся• 03 июля 2025
Зовсім нема сил
Розумію, що зараз є багато кому ще гірше , але просто нема сил . Кажуть шукайте ресурс , а де його шукати , якщо просто нічого не хочу . Знаходжусь в Німеччині, ось мабуть те, про що кажуть. То тремор , все трусить , то зовсім як вижатий лимон. Пройшла до магазину , ногі еле волочу, начебто два камази розвантажила.Дівчата , порадьте як виходити з такого стану. Дуже прошу без осуду , головою все розумію, але нічого не можу подіяти
Ліньки гуглить• 03 июля 2025
Йдіть до лікаря. Для дій має бути мотивація. Мене мотивує бажання вижити, я в Україні.
ГонУрова дівка• 03 июля 2025
Може бути, що завгодно. В мене також нема сил, але це здебільшого нервове. Треба здати аналізи на вітаміни та сходити до ендокринолога
НаливайКа• 03 июля 2025
А вы одна или с детьми ? Есть хороший заработок? Потому что только хороший специалист может помочь. А он не дешевый
сама себе прекрасная• 03 июля 2025
Ответ дляАлина-1240
Для начала сходить к врачу и найти проблему трясучки
невроз, гтр
Анонимус Я• 03 июля 2025
В мене сьогодні теж якесь безсилля - спала б весь день із великим задоволенням. Але ні(
Флюорография гуся
• 03 июля 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ідіть до сімейного, вас спрямують до психіатра та випишуть АД
А Вам допомагають АД?
Додаю напруги• 03 июля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
я здала! ледве себе змусила). прекрасні аналізи, а сил ніфіга нема.
добавки якісь попить чи шо.
Додаю напруги• 03 июля 2025
Ответ дляMarmu
зверніться до якогось хорошого лікаря привентивщика. у мене було 10 років такого стану, гарна дієта + деякі добавки - стало набагато краще.
я, до речі, коли почала пити вітамін Д3+К2, то мені зразу стало краще, я прямо це відчула.
а тепер уже не допомагає.
Непозбувна Бентега• 03 июля 2025
Ответ дляФлюорография гуся
А Вам допомагають АД?
Звісно, як на світ народилася. До того думала, що життя вже закінчене
Додаю напруги• 03 июля 2025
Ответ дляMarmu
ви не в Києві? може, порекомендуєте когось?
ГонУрова дівка• 03 июля 2025
Ответ дляДодаю напруги
добавки якісь попить чи шо.
вітамін д в нормі і феритин?
Флюорография гуся
• 03 июля 2025
Ответ дляSo_so
Идти к семейному врачу, она Вас направит
Була , запитала , що трапилось, я почала плакати. Бо начебто нічого не трапилось , а мені погано . Мала необережність згадати про дім . Відповідь : «Вам не підходить країна, потрібно повертатись додому», далі «ми приїхали 20 років тому і нам не допомогли» , а відповіла , дякую і з рецептом на валеріану пішла
Ответ дляФлюорография гуся
А надо было сказать, что хотите к психиатру.
Поищите ещё помощь для беженцев.
Алина-1240• 03 июля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
невроз, гтр
Ага, только в реальности будут гормоны яичников, щитовидки, да даже язва желудка, надпочечники, анемия, повышение инсулина, куча метаболических нарушений, эссенциальная трясучка, паркинсонизм, атаксии и куча подобного))))