Підкажіть будь ласка, як доїхати зі Львова до Трускавця- маршруткою, автобусом- звідки краще їхати?
Мама Павлика• 03 июля в 16:16
зі львовського вокзалу відходять маршрутки, є ще приватні перевізники - їздять або маленькими бусами або машинами. Вони скоріше їдуть, але трохи дорожче, теж на вокзалі стоять. Автобуси ходять часто
Ответ дляМама Павлика
Дякую. Можливо від вокзала маршрутки підлаштовані під потяги, ми просто на день прогулятись.
Мама Павлика• 03 июля в 16:35
ні, в них свій графік, там по типу автовокзалу. Стоїте спиною до вокзалу і перед вами за будиночком туалету автобуси на площадці. І приватні перевізники під вокзалом стоять запрошують поїхати.
Romashka5577• 03 июля в 17:14
Ответ дляNikIrinaS
Дякую. Ми хочемо на екскурсію
Можно ещё электричкой