Гомосноб• сегодня в 08:33
Автовикуп УЗ
Бляха, вже не можу. Додаток встановила, через Дію авторизувалась, потяг вибрала,, моніторинг підключила. ЯК ВКЛЮЧИТИ АВТОВИКУП? ДЕ ЦЕ, БЛХяА? В тих відосках нічорта не ясно, вже три штуки подивилась.
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!
Гомосноб
• сегодня в 08:46
Ответ дляСалт
Шукаєте потрібні квитки на потрібну дату в Додатку УЗ
Тиснете Відстежувати...
А там вже є опція Автовикупу
Тиснете Відстежувати...
А там вже є опція Автовикупу
Ви можете мені поетапно скрін зробити, будь ласка?
Бо Відстежувати я натисла, а автовикупу не знайшла
Гомосноб
• сегодня в 08:53
Ответ дляСалт
Видаліть відстеження. Ви вибрали опцію просто повідомляти, треба це видалити і вибрати Автоматичну купівлю
Видалила
Не бачу, куди ткнути, щоб перейти на ваш другий скрін
ГороховаЯ• сегодня в 09:00
То ще не відкрився продаж. Якщо не помиляюсь, то по автовикупу можна купити лише, коли вже продаж йде.
Гомосноб
• сегодня в 09:02
Ответ дляГороховаЯ
Ааааа
А я тут вже розмріялась така...
Бляха
А я тут вже розмріялась така...
Бляха
ГороховаЯ• сегодня в 09:05
Ответ дляГомосноб
Ааааа
А я тут вже розмріялась така...
Бляха
А я тут вже розмріялась така...
Бляха
Таки да. Але ви можете поставити, щоб вас попередила система, коли відкриється продаж. Ісв 8.00 ранку ловити, або вже тоді ставити автовикуп :) Удачі!
Гомосноб
• сегодня в 09:07
Ответ дляГороховаЯ
Дякую. Дуже хотілося обійтися без отого мандражу, коли о 8,00 ще продажу нема, а о 8,02 вже нема квитків, але що ж
Госпожа Белладонна• сегодня в 11:56
Ответ дляГомосноб
Якщо зранку не зможете купити, одразу робіть автовикуп, до вечора вам куплять квитки.
Я завжди так роблю, до 18,00 присилають.
Гомосноб
• сегодня в 14:29
Ответ дляГоспожа Белладонна
Величезне вам дякую