СМСница• 05 июля в 22:24
Девочки я горбатая
Как выровнять спину мне 30, горбачусь ужас скоро холка будет ,
Мати тріля• 05 июля в 22:27
Определитесь, вы горбатая, или хохлатая, или у вас нет ни того ни другого, а просто за осанкой нужно следить
Alpha Centauri• 05 июля в 22:29
Теж боролася з цим. В мене був сколіоз, і зрозуміла що горб зʼявився від того, що сиджу на стільці згорблена. Почала працювати на кріслі, обпираючись спиною.
Також пішла в зал, підкачала спину. І почала себе дуже сильно контролювати, щоб при ходьбі не горбилась. Так і виправила осанку. Зараз ідеально рівна.
СМСница
• 05 июля в 22:30
Ответ для Alpha Centauri
На кріслі це як
Alpha Centauri• 05 июля в 22:30
Ответ дляСМСница
На кріслі це як
Купила столик для ноутбуку, і не горблюсь при сидінні
ХвостПистолетом• 05 июля в 22:31
И мне надо,я ещё какая горбатая вас всех переплюну,наверное,Стараюсь следить за осанкой но не выдерживаю и минуты сидеть ровно
ХвостПистолетом• 05 июля в 22:36
Ответ дляАлина-1240
Упражнения.по пару градусов в год и за лет 5-6 будет видимый результат
Посмотрю
Коханозадовільна• 05 июля в 23:35
Мені осанку добре поправила йога і почувати себеикраще стала. Дуже раджу спробувати
КротоТо• 06 июля в 00:12
А я тут колись купувала в продавалці вправи для постави за 100 грн, вивчили напам´ять і просто роблю при нагоді протягом дня.
Воно дуже простеньке все насправді і в Ютуб безкоштовного повно схожого.
Головне - регулярно робити. В мене комплекси стоячи, лежачи і сидячи, то я на роботу одне роблю, вдома лежачи і так далі.