...аяприкольная• 05 июля 2025
Хто вилікувався від РХП? Як?
Пишу каліграфічно• 05 июля 2025
Я ні. Живу з цим багато-багато років. Постійні гойдалки: від дієт до... Перед війною добре тримала вагу, налагодила дільш-менш харчування та спорт, а потім все посипалося...
Дай подивлюся• 05 июля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
И я так
Помеха справа• 05 июля 2025
Тренирую силу воли
Это касается не только рхп, но и любой врендной привычки. От алкоголя отказалась полностью (хотя раньше любила и пила много). Бросила курить (лет 15 курила с попеременным бросанием). Слежу за питанием (очень склонна к полноте, бросила взгляд на булочку, +1 см на лижках, лет 12 назад похудела на 25 кг).
пу_пугренчик• 05 июля 2025
Первый шаг лечения рхп это принятия здоровой формы тела. И это очень сложно для больных. Они думают, что лечение это создать такие условия когда они смогут всё также ограничивать себя, но при этом не будут срываться.
Пишу каліграфічно• 05 июля 2025
Ответ дляПомеха справа
Тренирую силу воли
Ви молодець! Так і тримайте!
...аяприкольная
• 05 июля 2025
Ответ дляТеща дочки
Рпп лечат психиатры, если это действительно оно.
Мені назначили препарат, він дійсно допомагав спочатку, а потім перестав(
Кофр для ноги• 05 июля 2025
Ответ дляПомеха справа
Тренирую силу воли
Я тоже бросила пить курить, но с едой у меня так и остались сложные отношения, не знаю как с собой бороться ((
...аяприкольная
• 05 июля 2025
Ответ дляКофр для ноги
Я не п´ю алкоголь взагалі і ніколи не палива, а з їжею проблеми з дитинства.
Телячі ніжноСті• 06 июля 2025
якщо самим не вдається, зверніться до КТП-терапевта. Вже розроблені протоколи терапії різних РХП. Результати мені подобаються.
...аяприкольная
• 06 июля 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Може порадите когось?
Телячі ніжноСті• 06 июля 2025
Ответ для...аяприкольная
Може порадите когось?
Я супервізую випадки з РХП у Катерини Явної. Це супервізор КПТ і це її сеціалізація, вона в цій темі профі. Можете загуглити і написати їй, чи бере вона в роботу нових клієнтів.
Якщо трохи докладніше розпишете, як саме проявляється ваш РХП, можливо зможу запропонувати вам пройти терапію під супервізією.
Загалом з РХП працюють всі акредитовані КПТ-терапевти, вони всі є в реєєстрі на сайті Української Асоціаціі КПТ.