Б´ю байдики• 06 июля 2025
Герпес Зостер, опоясувальний лишай- дерматолог призначила ацикловір 200 мг*4 раз
В мене якісь розбіжності з цими дозами
Скрізь в інтернеті пишуть що треба більшу дозу, бо це що вона призначила це звичаний герпес
13 р 38 кг дитині
Б´ю байдики
• 06 июля 2025
Допоможіть розібратись
Ось інструкція
Вона каже шо 800 мг 5 раз на добу це всього
Тобто треба 800 мг ділити на 5 разів
Ось інструкція
Тобто треба 800 мг ділити на 5 разів
Б´ю байдики
• 06 июля 2025
Ответ дляНе любовница
Вальтрекс намного лучше
Я питала, вона сказала що він сильніший і більше шкоди дітям
А дітям тільки цей ацикловір
Б´ю байдики
• 06 июля 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Я взрослая пила Вальтрекс по 2 таблетки 500 мг 3 раза в день.
Я заплуталась(((
ТигрЛьвович• 06 июля 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Я заплуталась(((
3000 мг в день получалось. Вообще он от 12 лет идет.
Б´ю байдики
• 06 июля 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Так
А тут вона каже що дитині достатньо 1000 мг в день
ТигрЛьвович• 06 июля 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Так
Как-то мало для 13 лет. Даже в инструкции к Ацикловиру для ветрянки (тот же вирус) написано:
Для лечения ветряной оспы детям с 6 лет назначать 800 мг ацикловира 4 раза в сутки, детям с 2 до 6 лет можно применять 400 мг ацикловира 4 раза в сутки.