Первоклашка Я• 09 июля 2025
купила я ті накладки на соски
перше без друге з силіконовими наліпками
мені здається краще без для моїх вишеньок прости господи😁
Чорт і Шо• 09 июля 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Що за дурне бажання світити соски на форумі. Першого фото було мало ?
Чи то таке самоствердження власної сексуальності ?
💯
Чорт і Шо• 09 июля 2025
Ответ дляАлина-1240
У вас их нет?
Ещё и п@ська и ж@па есть. Давайте и их будем светить. Раз ума нету.
Первоклашка Я
• 09 июля 2025
Ответ дляМамзелькіна
Не так бросаются в глаза ваши соски, как полное отсутствие пунктуации.
сорі залишила її на роботі
Первоклашка Я
• 09 июля 2025
Ответ дляПерша на селі
Де ж Ви раніше були?)) Мені таке щастя з аліка іде 😅 але я ще тканинних пачку замовила, може вони не будуть так контурувати
напишіть тут потім як вам тканинні, будь ласка
Первоклашка Я
• 09 июля 2025
Ответ дляКак_б_не_так
То Ви якісь неправильні взяли, треба було конусами, щоб було так
Первоклашка Я
• 09 июля 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
что за жуть на первом ото? второе супер
силіконові наліпки ))
дякую
Перша на селі• 11 июля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Пишу) тканинні - теж фігня під тонку майку в рубчик. В мене є топи типу як з трикотажу - під них підходить, а під майкою в рубчик теж контур видно, не так як силіконовий, але помітно
Первоклашка Я
• 11 июля 2025
Ответ дляПерша на селі
коротше свободу соскам) дякую що відписалися