Масяня Я• 10 июля в 05:45

Чи є у цьому сенс ?

Я у відносинах майже 2 роки. Ми дві дорослі працюючі людини. Мої батьки подарували нам квартиру, в якій я за свій кошт роблю ремонт без допомоги хлопця. Коли гуляємо він може заплатити за їжу, або алкоголь. Якісь дрібні покупки у магазині, але не завжди. Більша частина грошей йде в його родину на допомогу родичам. І всі обіцянки про грошові перекази або покупки тільки для мене якось завжди забуваються). Я розумію, що квартира оформлена на мене та в цілому він не повинен туди вкладатися, але ж ми там будемо жити разом і це вже буде його економія на житлі. Мені здається, що нічого серйозного зі свого боку він до мене не черпає, бо як би ж черпав, то хоть трішечки вкладався в майбутню сімейну хатину. Він обіцяє купити сумку за 4 тис грн вже десь 4-5 місяців, але завжди не до неї. А саме цікаве що він плате за старшого брата, та його речі у розстрочку. Типу це як виходить, я працюю для нас і для комфортного подальшого життя, а він працює для усіх окрім мене. Ну мені здається заплатити раз в неділю в кафе це не вклад у кохану жінку. Можливо я заганяюсь, тому запитую у вас…
Телепузик• 10 июля в 05:48
Он офигенно пристроился- живёт бесплатно, на вас не надо тратиться, свои лн копит или тратит куда хочет.
Аж покоробило это ваше ’нам купили квартиру’. Вам купили! Вам!
Бджолина королева• 10 июля в 05:49
Сколько вам лет?
Я с вами согласна, имеет смысл открыто обсудить будущее с ним. Возможно вы молоды и семейную жизнь в будущем ближайшем видите только вы, а он ещё себя связывает внутренне исключительно с семьёй своих родителей, а не с вами. Хотя у мужчин это часто бывает и в более поздние возрасте.
автор Масяня Я • 10 июля в 05:50
Ответ дляТелепузик
Я просто не понимаю, ждать мне изменений или так и дальше будет всем родственникам раздаст, а на меня никогда хватать не будет. Я должна была уезжать в другую страну перед знакомством с ним, но когда мы начали встречаться папа узнал, что мы очень много отдаем за жилье и решил купить нам квартиру, чтобы мы не впахивали на аренду
автор Масяня Я • 10 июля в 05:51
Ответ дляБджолина королева
Сколько вам лет?
Мне 24, ему 31
Ніколи не збрешу• 10 июля в 05:53
Ответ дляМасяня Я
Мне 24, ему 31
Я бы начала говорить «я», а не «мы».
И подыскивать другого :))

Я так понимаю никакого предложения у вас не было, и семейного бюджета нет?
Кто еду каждый день покупает? Коммуналку платит?
Все питаю зарання• 10 июля в 05:54
Ну так ви йому зручний аеродром - жити є де, платити при цьому ніц не треба і можна робити те що йому доставляє кайф - догоджати близьким людям.
Як ви сама розумієте, в коло близьких людей ви не включені.
автор Масяня Я • 10 июля в 05:56
Ответ дляНіколи не збрешу
Я бы начала говорить «я», а не «мы».
И подыскивать другого :))

Говорил, что скоро будет, но что-то скоро не настало
Телепузик• 10 июля в 05:56
Ответ дляМасяня Я
Вы просто просираете с ним свою жизнь и время. Сами трезвым взглядом оглянитесь, он обыкновенный приживала. Ладно бы хоть на вас тратился, обустраивал дом, помогал, так нет
Love_Love_Love_• 10 июля в 05:56
Ответ дляМасяня Я
Змін не чекати, бо їх не буде.
Тобто, з малою ймовірністю цю ситуацію змінити можливо, якщо над цим добре попрацювати, але це залежить вже від людини, але само по собі воно не зміниться, як мінімум в кращу сторону.
автор Масяня Я • 10 июля в 05:57
Ответ дляВсе питаю зарання
Ну это я тоже понимаю уже сейчас
автор Масяня Я • 10 июля в 05:58
Ответ дляLove_Love_Love_
Змін не чекати, бо їх не буде.
Просто где-то посидеть это по это инициативе, а не потому что я хочу. Он меня на конную прогулку уже год везет. А цветы тоже без повода дарились в прошлом году летом, а точнее с поводом, была ссора
Love_Love_Love_• 10 июля в 06:00
Ответ дляМасяня Я
Це все треба говорити, конкретно і щоразу, якщо за деякий час нічого не зміниться- прощатись.
автор Масяня Я • 10 июля в 06:00
Ответ дляLove_Love_Love_
Общаемся каждый раз за это всё
Love_Love_Love_• 10 июля в 06:01
Ответ дляМасяня Я
Жінка представляє для чоловіка рівно ту цінність яку він в неї вкладає, те що він купує брату, а не вам значить шо ви не на першому місці, так бути категорично не повинно і крапка.
Love_Love_Love_• 10 июля в 06:02
Ответ дляМасяня Я
Общаемся каждый раз за это всё
Як конкретно ви спілкуєтесь?
Як виглядає діалог?
Где тут 0?• 10 июля в 06:05
Ответ дляМасяня Я
Папа на вас двоих оформил в квартиру? Это ваше НАМ просто режет глаз.
Парнишка присосался к вам, содержит родню. а вас юзает.
Нафига вы вместе живете? Встречайтесь. Пока нормального не встретите.
Вы уже фату примеряете, а он денежки свои откладывает, живя на всем готовом.
Это потребитель, он не для семьи, всю жизнь будет закрывать потребности своей родни, а не ваши.
Все питаю зарання• 10 июля в 06:09
Ответ дляМасяня Я
Ну это я тоже понимаю уже сейчас
І як бачите розвиток подій далі?
Шукаю трусики• 10 июля в 06:10
А де ви зараз живете? В квартирі в цій? Чи орендуєте? Якщо останнє, хто оплачує оренду?
автор Масяня Я • 10 июля в 06:16
Ответ дляШукаю трусики
У родителей
Шеллар• 10 июля в 06:16
Ви в номінації ’просрала два роки молодості’ займаєте почесне перше місце.
Щастя-здоровля• 10 июля в 06:21
Розвелося ж таких чоловіків останнім часом..
Шукаю трусики• 10 июля в 06:22
Ответ дляМасяня Я
У родителей
Тобто, ви не живете разом, просто зустрічаєтесь. Вам (не НАМ) подарували квартиру. Ви там робите ремонт (що логічно). Він живе зі своїми родичами і допомагає їм фінансово. Ну і плюс він оплачує побачення, якісь дрібнички, але вам того не достатньо? Так? Чи ні? Бо з вашого тексту якось мало ввідних.
автор Масяня Я • 10 июля в 06:25
Ответ дляШукаю трусики
Жили вместе в квартире которую нам мой папа оплачивал и он 2 месяца там заплатил, но потом мы кушали макароны без ничего. Первую квартиру папа снимал через знакомых
Love_Love_Love_• 10 июля в 06:45
Ответ дляМасяня Я
Вибачте, ви коса/ крива?
Нашо вам це?
Я тут Живу• 10 июля в 06:50
Ответ дляМасяня Я
Папа купил квартиру только вам. Перестаньте приплетать в нее какого то постороннего соседа. И да, вы все правильно понимаете, он будет всегда жить для себя, ну и ещё пара вариантов, если вы родите, он начнет вас унижать, так как вы станете зависима и беспомощна. А как только появится на горизонте другая, он свалит мгновенно и он сам это знает, поэтому и особо не вкладывается.
Я тут Живу• 10 июля в 06:54
Ответ дляLove_Love_Love_
Если надо говорить, то толку не будет никакого. Зачем ему тратится и напрягаться, если он и так все имеет и получает.
Это как купить телек, а через полгода из магазина скажут - вы не могли бы доплатить, а вы не могли бы заехать, завести цветы. Вот его ответ - с фига ли
Я тут Живу• 10 июля в 06:54
Ответ дляМасяня Я
Общаемся каждый раз за это всё
Ну понятно))
дама_из_декрета• 10 июля в 07:01
Я думаю, что вместе вы жить не будете
Love_Love_Love_• 10 июля в 07:02
Ответ дляЯ тут Живу
Ну ми точно його не знаємо і всієї ситуації, в цілому - так, ви праві і так в більшості випадків буває, але бувають і виключення, але виглядає так що це не автора варіант.
Шукаю трусики• 10 июля в 07:31
Ответ дляМасяня Я
Не зовсім зрозуміло, якщо ви їли одні макарони, як ви сама зараз робите ремонт? Це ж доволі дорого. Це по-перше.
По-друге, якщо ви обидва не вигрібаєте фінансово, то про яке спільне життя має іти мова? Чи їжа, забезпечення майбутнього потомства і все інше теж на тата покладете? Очевидно, що ви абсолютно не самостійні люди обидва. При цьому ще й очевидно, що ваш хлопець взагалі не планує спільне життя і наразі його спільне життя з його родиною, а не з вами. Але й при цьому будьте чесні хоча б самі із собою: ваш батько купив квартиру особисто вам, і ваш хлопець не має до неї жодного стосунку. І в майбутньому теж не матиме - сьогодні ви в ній живете, а завтра ви розбіглися, і він з´їхав. Усе.
Моя думка: ні ви, ні він не готові до сім´ї як такої. Він її не хоче, а ви фінансово залежна від батьків.