ИграйМойГормон• 10 июля в 18:15
Зара, етапи розпродажу
Може хто знає дати наступного зниження цін. Придивилася одну річ, але хочу дешевше
Глаза_в_3_карата• 10 июля в 18:18
Коли буде дешевше, то 80%, що не буде розмірів. Це ж Зара.
Вона не сильно дорога, тому по великим знижкам залишиться повний треш((
Нормальне розметуть зараз під -30%
ИграйМойГормон
• 10 июля в 18:27
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Нормальне розметуть зараз під -30%
Це розумію, тому і питаю скільки в мене часу.
Взагалі, мені здалося що минулого року речі були кращі ніж зараз. Передивилася без задоволення
Irinanana-9bd7• 10 июля в 18:29
Зниження ціни кожного четверга. На початку серпня макс. знижки, але нічого нормального не залишиться
ИграйМойГормон
• 10 июля в 18:40
Ответ дляIrinanana-9bd7
Дякую