Где тут 0?• 11 июля в 23:15

Что? Сегодня спать не будем?

Я такая наивная• 11 июля в 23:45
Ответ дляКоник-стрибунець
столица
Хм, я тоже здесь, вроде просто шахеды только вечером были
Ширли-Мырли• 11 июля в 23:45
Ответ дляБоХатая
❗️Попереджають про підвищену небезпеку протягом ночі для Києва, Луцька, Старокостянтинова, Чернівців, Стрия, Тернополя та Львова, – монітори просять бути дуже уважними та перебувати в укриттях під час загроз
Точно ніхто не скаже. Це як пальце в небо.
Коник-стрибунець• 11 июля в 23:45
Ответ дляЯ такая наивная
ну мужчины более наблюдательные. особенно те, кто к этому имеют наметанный глаз
Я такая наивная• 11 июля в 23:46
Ответ дляБойцовская
Чернівці в шоке
О, да. Блогер оттуда сегодня писала, что первый раз слышала его. Счастливые люди
Ширли-Мырли• 11 июля в 23:49
Ответ дляЯ такая наивная
Ну, дійсно є такі місця де не звучить навіть тривога. Лише на телефоні хіба. Хай будуть такі осередки і так хочеться спокою для інших міст також.
SantaMonika• 11 июля в 23:49
Ви як хочете, а я поїхала відсипатися
Тому планую спати
Оце так цабе• 11 июля в 23:50
Ответ дляЯ такая наивная
Там смайликів наставили під ’Чернівці в шоці’. А я з таких в шоці. Хоч десь люди могли собі з дітьми нормально пожити, а тепер і там страшно. Щось не смішно. Я зараз у приватному будинку, над нами роєм летить. Нікому такого не бажаю. Сумщина. Навіть уявити ніколи такого не могла.
Бойцовская• 12 июля в 00:19
Ответ дляОце так цабе
Де страшно? В Чернівцях? Да прекращайте!
На паровозе• 12 июля в 00:24
Ответ дляГладиолус
Дроны-разведчики к беде
Зе с Украины к беде
Самолет сегодня к беде
Интересно хоть что-то не к беде есть?
А дайте будь ласка посилання на тему про літак