Галябалована• 13 июля в 09:29
Шейно-грудной остеохондроз
Головные боли, головокружение,не каждый день,но бывают,а у вас бывают при остеохондрозе?Буду благодарна за ответ
Лорка-хлорка• 13 июля в 09:31
Було дуже,просто не могла встати в один день,блювала і кімната крутилася.А потім пішла на плавання,рік гребу з тренером і літаю така легкість.
Галябалована
• 13 июля в 09:32
Ответ дляЛорка-хлорка
Это у вас только один день такое было?Или часто?До того как пошли на плавание?
Галябалована
• 13 июля в 09:35
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Нет, это невроз
Почему многие говорят за невроз?Как он вообще проявляется?
Лорка-хлорка• 13 июля в 09:41
Ответ дляГалябалована
Та яке,мені майже 50,а почалося це ще до 40.Ну поступово,гул,шум,пливло,головні болі.В мене робота дуже виснажлива розумово і багато за компʼютером 7-19.Не прийти можна хіба помер,зарплата хороша і в мене життєві обставини.Пахала без відпустки майже,хіба які 10
днів вирватися за щастя.Подруга невролог мене безкінечно лікувала.Одного дня я вже не могла встати,через півтори год син мене повів під руку на роботу завіз і 3 нед я за кермо не сідала.Він мене возив і забирав.А потім подарував мені абонемент в спортлайф,беремо тренера і пішло поіхало.Зараз вже година в тиждень тренер і 3-5 р я сама.Вже пливу 1.7-1.8 км за годину,я напориста дуже.Пройшло все,сон відновився,голова не болить,просто кайф
Галябалована
• 13 июля в 09:45
Ответ дляЛорка-хлорка
От мені зараз майже 31, також періодично як шум у голові,то наче зажимає голову,головні болі ці, починається наче так тихенько,а потім як розходиться...Поки лежиш,ще пів біди, встаєш і голову наче хтось стискає, відчуття наче я не йду,воно не те що головокружіння,а тебе наче просто хитає,як нестійкість ходьби чи що(((
Лорка-хлорка• 13 июля в 09:46
Ответ дляГалябалована
Ну психогенне головокружіння при тривожності і всяких неврогених розладах.Страх,паніка,головокружіння.Як в вас є таке.то і це може бути.
MacOS-ница• 13 июля в 10:03
У мене таке було. Крутилася голова,навіть було таке,що втрачала свідомість. Виявилося, остеохондроз шейно- грудного відділу. Лікуюся вже рік.
Найбільше допомагає лфк
Галябалована
• 13 июля в 10:13
Ответ дляMacOS-ница
Найбільше допомагає лфк
А головні болі?
MacOS-ница• 13 июля в 10:28
Ответ дляГалябалована
А головні болі?
Голова не боліла. Боліла шия,німіла рука,а голова була просто якась чумна.
Трусиковед• 13 июля в 19:26
Ответ дляГалябалована
В мене так само. І навіть більше. Теж остеохондроз грудного та шийного відділів.
Трусиковед• 13 июля в 19:30
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Нет, это невроз
Как мало вы знаете о заболеваниях опорно-двигательного аппарата. И слава богу. Врагу не пожелаешь. То, что у невроза часто похожа симптоматика, еще не говорит о его наличии.
Галябалована
• 14 июля в 22:23
Ответ дляТрусиковед
Часто у вас головні болі, головокружіння?
Трусиковед• 15 июля в 00:56
Ответ дляГалябалована
Так (((( Особливо, головокружіння ((((
Галябалована
• 15 июля в 08:50
Ответ дляТрусиковед
Так (((( Особливо, головокружіння ((((
А підкажіть будь ласка, локація болі?Очі,скроні,затилок,лоб,чи посилюється біль при напрузі шиї?Коли нахиляєте голову?
Трусиковед• 15 июля в 10:48
Ответ дляГалябалована
Над очами, перенісся, лоб, потилиця. Посилюється у випадках напруги або більшого навантаження на шию.