PORKA• Изменено 27 июня 2025
Мігрень чи головний біль напруги?
Зранку прокинулася,наче норм,потім почала боліти шия,потім вже голова,біль тупа,по одній стороні голови, віддає під око зверху,та періодично у вилицю,воно як наче приступами, схвате,попусте,тиск у нормі
КондуктЕр тролейбуса• 27 июня 2025
У мене ще більше. Почалось вчора зранку, боліло око у верхній частині, потім розболілась голова, до вечора відчувалась напруга в усій лівій частині тіла, вночі ліву ногу судомило. Сьогодні все продовжується.
PORKA
• 27 июня 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Скільки вам років? Як у вас з тиском?
КондуктЕр тролейбуса• 27 июня 2025
Ответ дляPORKA
Скільки вам років? Як у вас з тиском?
43, тиск нормальний, як завжди 100 на 70.
PORKA
• 27 июня 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Скажіть будь ласка,як саме у вас проявляється напруга тіла?
Брюлик в стразах• 27 июня 2025
В мене головний біль напруги був дуже частим явищем. Крім того, дуже перенапружені м´язи трапеції, прям дуже сильно. Ходила просто на масаж, краще, але не вау. Зараз ходжу в центр реабілітації, це небо та земля. Реально, інше життя. Підхід комплексний, це не тільки масаж, це фізичні вправи та розтяжка (я так регулярно займаюся спортом, але тут спеціальні вправи і тренер контролює саме момент з проблемною зоною).
PORKA
• 27 июня 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Як саме у вас боліла голова?І чи боліла шия?
Брюлик в стразах• 27 июня 2025
Ответ дляPORKA
боліла частіше саме голова, але потім могла і трапецію чи шию відчувати. Голова часто починала боліти з самого ранку, а к вечору проходити (це якщо не було окремо стресу вдень), лікарі казали, що я вночі так напружуюся, що зтискаю зуби, а через це біль, було таке, що прям щелепа боліла. Пропонували або спати в капі, або ставити ботокс в щелепний суглоб. От за місяць, що ходжу на реабілітацію, ще жодного разу голова не боліла.
Мігрень це не разове явище: якшо ніколи не було і в спадок від мами не дісталось - то вірогідно не вона. При мігрені шия не болить, і біль завжди з однієї сторони в однієї людини. Хто живе з мігренню це відомо. У мене завжди лівий вісок. Також мігрень супроводжується наростаючою біллю як при схватках і відпускає і так пару днів. Також важливою рисою є тошнота і деколи рвота. При звичайних головних болях такого нема.