Ленне-Рейма• 13 июля в 10:47
Підвищена температура 37,4, у кого було?
Уже кілька місяців відчуваю жар, міряю температуру - від 37 зранку до 37,4 ввечері.
Ніяких симптомів, крім хрусту у щелепному суглобі. Аналізи в нормі.
Налякана,що це може бути?
Терапевт каже, що це норм. Але треба перестрахуватися. У кого таке було?
Налякана,що це може бути?
АгатаХристя• 13 июля в 10:49
Якщо у вас раніше такого не було, то це не норм. Йдіть до інфекціоніста. І аналіза ЗАК недостатньо.
Весотехник• 13 июля в 10:51
Ох, было у меня такое. Держалась почти месяц температура, уже не знала, что и думать. При том, что я сама врач.
Цифры были 37.0-37.2, и я ее сильно ощущала, работать и жить - просто каторга.
Искала информацию про гипертермические неврозы и прочую ерунду.
Потом внезапно прошло.
Вы сдайте анализы общий, биохимию крови. Как вариант на гепатиты, если есть вероятность , что могли заразиться.
Ну это так, ни о чем, просто если нужно хоть что-то делать)
Потом внезапно прошло.
Ленне-Рейма
• 13 июля в 10:56
Ответ дляКонФФетОшка
Вам до гнатолога
Да, уже була. Каже, що не зв’язано температура і хруст.
Ленне-Рейма
• 13 июля в 10:56
Ответ дляАгатаХристя
Не було.
КонФФетОшка• 13 июля в 10:58
Ответ дляЛенне-Рейма
А хруст не збираєтесь усувати?
Ну пройдіть чекап організму. Почніть з крові, щитовидки, печінки
Ленне-Рейма
• 13 июля в 11:02
Ответ дляКонФФетОшка
А хруст не збираєтесь усувати?
Хруст усуватиму, запис є до гнатолога ще. Узі щитовидки, печінки робила - все ок. Кров у нормі.
Ленне-Рейма
• 13 июля в 11:02
Ответ дляВсміхайлик
У мене 37 з´явилась після укусу кліща.
Минулого літа мене теж кусав і довго був на тілі. Не помітила.
Элька-Карамелька• 13 июля в 11:03
Ответ дляЛенне-Рейма
Тогда к инфекционисту
Всміхайлик• 13 июля в 11:03
Ответ дляЛенне-Рейма
Після цього укусу робили вестернблот?
КонФФетОшка• 13 июля в 11:03
Ответ дляЛенне-Рейма
Капець якийсь...я не знаю що вам порадити...
А нирки, сечовий, черевна порожнина узд?
Ленне-Рейма
• 13 июля в 11:05
Ответ дляВсміхайлик
Після цього укусу робили вестернблот?
Ні, нісого не робила. Плями червоної не було.
Ленне-Рейма
• 13 июля в 11:05
Ответ дляКонФФетОшка
Все у нормі.
Всміхайлик• 13 июля в 11:06
Навіть, якщо не було ерітеми, нічого одразу не відчували, то могло бути зараження.
Ленне-Рейма
• 13 июля в 11:06
Ответ дляВсміхайлик
Ойой. То які треба здати аналізи?
Шукаю стакан• 13 июля в 11:08
Ответ дляЛенне-Рейма
Як усуватимете?
Всміхайлик• 13 июля в 11:10
Ответ дляЛенне-Рейма
У купи людей не було плями, а зараження відбулось.
У колега навіть укусу не бачила....
Я б радила починати з гарного інфекціоніста. Або ж самій здати вестерблот до борелій (зазвичац пригначають аналіз на антитілі, вони частенько не показові), тоді точно знати, що це не бореліоз і шукати інші причини.
У колега навіть укусу не бачила....
Всміхайлик• 13 июля в 11:14
Ответ дляЛенне-Рейма
Ойой. То які треба здати аналізи?
Вестернблт на борелії (М і G). Це зараз тисячі дві.
Краще його робити кількісний.
Інший варіант - робити аналіз на антитіла до борелій (М і G), він дешевший, але й там меньший набір білків.
Я б радила перший.
Краще його робити кількісний.
Я б радила перший.
Ленне-Рейма
• 13 июля в 11:19
Ответ дляПросто Фіфа
Такая температура бывает при туберкулёзе.
Легені чисті, робила КТ
Ленне-Рейма
• 13 июля в 11:21
Ответ дляШукаю стакан
Як усуватимете?
Капа і брекети, або тотальне протезування. Такі варіанти говорив лікар. Піду ще до 2 гнатологів за додатковою думкою. Справа серйозна.